Skocz do zawartości

Polskie morze


antikos

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy. potrzebuję waszej pomocy. Mam w planie odwiedzić polskie morze wraz z rodziną, ale nie mam zupełnie pojęcia gdzie dziś warto jechać (w którą stronę)

Ważne

- ładnie

-czysto

-miło

Jadę z córką 2 latka, więc zależy mi na fajnej plaży ale ważne abym mógł ją np. zabrać na basen wieczorem.

Jakiś namiar na fajny nocleg, jeśli macie, powiedzmy do 300 zł za dobę, więcej to już rozbój w biały dzień. 

Chętnie wynajmę apartament nad morzem od kogoś z was, jeśli ktoś takie coś posiada. Dla mnie to nawet wygodniej, bo 2 letnia córka rządzi się swoimi prawami, więc dla mnie to duży komfort, tym bardziej że nie jadam po knajpach, no chyba że muszę. 

Edytowane przez antikos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ośrodek Wrzos lub Bursztyn w Sianożętach obok Kołobrzegu, spokojna okolica,

w obu tych ośrodkach jest wiele atrakcji dla dzieci łącznie z basenem podgrzewanym,

do morza jakieś 100 m, plaże duże i piaszczyste, na pewno mają dużo apartamentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. potrzebuję waszej pomocy. Mam w planie odwiedzić polskie morze wraz z rodziną, ale nie mam zupełnie pojęcia gdzie dziś warto jechać (w którą stronę)

Ważne

- ładnie

-czysto

-miło

Jadę z córką 2 latka, więc zależy mi na fajnej plaży ale ważne abym mógł ją np. zabrać na basen wieczorem.

Jakiś namiar na fajny nocleg, jeśli macie, powiedzmy do 300 zł za dobę, więcej to już rozbój w biały dzień. 

Chętnie wynajmę apartament nad morzem od kogoś z was, jeśli ktoś takie coś posiada. Dla mnie to nawet wygodniej, bo 2 letnia córka rządzi się swoimi prawami, więc dla mnie to duży komfort, tym bardziej że nie jadam po knajpach, no chyba że muszę.

 

Polecam Debki - ul.cicha, fajne domki, dużo ludzi z dzieciakami, cicho i spokojnie ( moje maja 5 i 14 lat, ale naprawdę dużo ludzi z małymi dzieciakami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, jedź do Rowów koło Słupska, plaża po prawej stronie portu. Miasteczko takie, że i plaża ładna i knajpki są jakbyś chciał. Jak ludzi za dużo idziesz dalej w prawo, ja kiedyś z wózkiem i małymi dziećmi dochodziłem prawie pod plażę nudystów ok. 1-2km i już było pusto, tak że nawet pies nikomu nie przeszkadzał  ;)

Edytowane przez sekator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podepnę się aby nie tworzyć kolejnego tematu.

 

Poszukuję jakieś lokum dla dwóch dorosłych osób i 2 dzieci (4 lata i 1,5 - pokój trzyosobowy w zupełności wystarczy) na 2-3 noclegi w okolicach 14-17 sierpnia. Najlepiej Gdańsk, Sopot, Gdynia.

Wymagań wielkich nie mamy bo spędzać większość czasu będziemy poza lokalem ważne aby było czysto, w miarę cicho i trochę więcej miejsca niż klitka 15m2.

Ktoś z Was coś takiego posiada/poleca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

odkopie watek...

 

ktos doradzi jakas fajna miejscowke na polskim wybrzezu na druga polowe lipca? najlepiej jakas kwatera / domek na 4-5 doroslych osob i 2 dzieciakow?

wymagania: niedaleko od morza, czysto, w miare niedrogo i z mozliwoscia przygotowania posilku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu byłem w Ustroniu morskim. Bloki nowego typu deweloperskie. Standard wysoki mieszkania kuchnia 2 lazienki, dwie sypialnie plus salon, pelne wyposazenie kuchni zmywarka pralka piekarnik itd. Nocleg tani, punkt orientacyjny zaraz przy aquaparku, doslownie 100m za, parking zamykany.znajdziesz to osiedle na google maps, po ulicy wyskoczy na pewno juz w internecie numer telefonu do tej milej Pani

 

Wysłane z mojego Honor 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkopie watek...

 

ktos doradzi jakas fajna miejscowke na polskim wybrzezu na druga polowe lipca? najlepiej jakas kwatera / domek na 4-5 doroslych osob i 2 dzieciakow?

wymagania: niedaleko od morza, czysto, w miare niedrogo i z mozliwoscia przygotowania posilku

 

polecam Rewa  link

 

http://rewa.info.pl/

 

kolega prowadzi pensjonaty od lat i ma obłożenie cały rok, nie znam nikogo kto byłby niezadowolony.

Edytowane przez rybek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewa to zatoka więc z czystością plaży i wody nie jest za fajnie. Jeżeli ma być fajna plaża, szukałbym czegoś na Helu (Chałupy, Kuźnica). Jeżeli ma być tanio i nie przeraża Cię spędzenie urlopu na końcu świata - polecam Piaski na Mierzei Wiślanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie morze jest super jak jest pogoda. Coraz częściej dochodzę do wniosku ,że nudzą mnie hotele jeden podobny do drugiego. Coraz częściej marzę o wyjazdach jak za dawnych lat, jakiś domek może namiot, nad Wisłą , na Mazurach nad morzem.

 

Rowy ? byłem tam zapewne więcej niż 10 razy. Beztroskie dzieciństwo. Miło wspomnieć. Pamiętam Rowy jakie były grubo ponad 30 lat temu. WIOSKA. Wspaniale !!!  Zapiekanki, lody , piwo.  Dziś już nie ma właścicieli tamtych lokali. Bruk i beton, beton i bruk.  Trochę wyłem jak to zobaczyłem. No cóż , wszystko się zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

odkopie watek...   ktos doradzi jakas fajna miejscowke na polskim wybrzezu na druga polowe lipca? najlepiej jakas kwatera / domek na 4-5 doroslych osob i 2 dzieciakow? wymagania: niedaleko od morza, czysto, w miare niedrogo i z mozliwoscia przygotowania posilku

jak nie lubisz kurortow itp gowien to polecam np Slowinski Park Narodowy, miedzy Rowami, a Łeba masz pelno fajnych cichych miejsc, do morza blisko, dzikie plaze i swiety spokoj.

polecam Smoldzino jako baze wypadowa, jakbys chcial kontakt do sprawdzonej kwaterki to wal na PW 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Teraz ja odkopię wątek, ktos doradzi jakas fajna miejscowke na polskim wybrzezu na druga polowe sierpnia? najlepiej jakas kwatera / domek na 5 doroslych osob ?
wymagania: niedaleko od morza, czysto, w miare niedrogo

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Teraz ja odkopię wątek, ktos doradzi jakas fajna miejscowke na polskim wybrzezu na druga polowe sierpnia? najlepiej jakas kwatera / domek na 5 doroslych osob ?
wymagania: niedaleko od morza, czysto, w miare niedrogo

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka



Ja jadę do miedzywodzia na początku września Karmazyn tylko że z moją wesoła gromadka ;) ośrodek mogę spokojnie polecić . Jakbyś miał ochotę na Tatry to tam mam super miejsce 100 procent zadowolenia . Nad morzem tez mojej gromadce podobało w Łebie .
Jak domek to kolega teraz wrócił z Pustkowa i sobie bardzo chwalił domki 3 sypialnie u góry i salon kuchnia na dole zmywarka lodówka itp. To było chyba domkipustkowo.pl typ domku A.

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Polecam ośrodek Wrzos lub Bursztyn w Sianożętach obok Kołobrzegu, spokojna okolica,
w obu tych ośrodkach jest wiele atrakcji dla dzieci łącznie z basenem podgrzewanym,
do morza jakieś 100 m, plaże duże i piaszczyste, na pewno mają dużo apartamentów.


Właśnie kończymy swój pobyt w ośrodku Bursztyn w Sianożętach, jestem bardzo zadowolony z pobytu. Ośrodek czysty, jedenie OK a zwlaszcza zupy, brawa dla kucharza, obsługa z wlascicielem bardzo miła. Na miejscu do dyspozycji basen, jacuzzi, sauna, siłownia, plac zabaw dla dzieci, wypozyczalnia rowerów. Polecam

Wysłane z mojego GT-P5113 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Właśnie kończymy swój pobyt w ośrodku Bursztyn w Sianożętach, jestem bardzo zadowolony z pobytu. Ośrodek czysty, jedenie OK a zwlaszcza zupy, brawa dla kucharza, obsługa z wlascicielem bardzo miła. Na miejscu do dyspozycji basen, jacuzzi, sauna, siłownia, plac zabaw dla dzieci, wypozyczalnia rowerów. Polecam

Wysłane z mojego GT-P5113 przy użyciu Tapatalka

Szkoda że przegapiłem bo szukał dwa tygodnie temu czegoś na wrzesień . I padło na panorama w Mielnie. Zobaczymy jak będzie i dam znać czy warto ;)

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...