Skocz do zawartości

Pozdrowienia dla Adama Kornackiego!


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 516
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Alex dawaj :!: , pisz maile, tylko żebys sie nie wygłupij i nie zgłosił że chcesz malucha albo Łade w dobrym stanie kupić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masserati fajne to fakt ale nie dla tego kolesia od nauki jazdy:) takie auto jest tylko dla prawdziwych hardcoreowców co nie boją sie takich surowych maszyn (ten kolo mowił ze sie nie boi ale pewnie miał pełne gacie jak dodawał gazu w tym maseraku). Auto kozak!

 

Dla mnie w tym całym porównaniu zabrakło jakiegos tylnionapędowca typu nissan 200 lub cos w tym stylu. Wiedziałem ze koluniu wybierze hondkę ... on był za bardzo pospolity zeby wybrać cos bardziej stylowego i niepowtarzalnego.

 

Miał radochę ze pojeżdził brykami ale nigdy w zyciu by ich nie kupił.

 

KORNY z programu na program coraz bardziej nam się wyrabia, kiedys nie moglem go znieść na ekranie a teraz oglądam nawet z zainteresowaniem.

 

Więc jest OK! i oby tak dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w tym całym porównaniu zabrakło jakiegos tylnionapędowca typu nissan 200 lub cos w tym stylu.

 

JA liczyłem prawde mówiąc, że będzie jakieś porsche... Dziś widziałem takie bmw jak było w tym odcinku, a tak apropo to one nie jest tylnionapędowe?

 

oczywiscie bmw jest tylno napedowe. I w tym porownaniu co bylo tylko honda byla fwd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA liczyłem prawde mówiąc, że będzie jakieś porsche... Dziś widziałem takie bmw jak było w tym odcinku, a tak apropo to one nie jest tylnionapędowe?

 

Chodziło mi bardziej o jakies kozackie auto tylnonapędowe najlepiej japońskie, ta honda trochę bezpłciowa ... taka dla panienek :) do lansu .... swoją droga dzisiaj widzialem niezłą blondynę w takiej hondzie :wink: mysle ze facet naładowany testosteronem nigdy by takiej hondy nie kupił ... raczej jakis mały niepozorny laluś :P ... ale pojechałem ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Tvn Turbo, robi nagrania do nowego progamu "sparing". Użytkownicy 2 marek samochodów bronią swojej marki. Fajne jest to że wypowiadają sie właśnie użytkownicy marek. W pierwszym programie było zestawienie VW Golf i Honda, ale przecież dobrze wiemy że to NUUUUDDDDDDAA :mrgreen: Emisja podobno 15 kwietnia. Może KORNY zna jakieś szczególy od kolegów redaktorów i można zrobic ciekawy odcinek Mitsubishi kontra Subaru, tzn Subaru kontra Mitsu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety masz rację, ale można się skupić na tym co było i jest obecnie :razz: Tylko nie wiem czy ten program będzie cykliczny czy z Golfami i Hondami to był tylko pierwszy i ostatni raz?? Ale trzeba przyznać że pomysł ciekawy. Zobaczymy jakie wykonanie :roll:

 

edit: Własnie dostałem informację że jednym z prowadzących będzie własnie Korny więc może się uda taki odcinek :cool: A cytując za stroną TVNu " Adam Kornacki i Marcin Klimkowski stoczą ekscytujący pojedynek na słowa, przeprowadzą serię wnikliwych testów, a wszystko po to, by dojść jak najbliżej obiektywnej prawdy o omawianych modelach. Fachowość plus atrakcyjna forma – oto przepis na „Sparing” " :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...