Skocz do zawartości

Outback zmiana jednostek metrycznych - co nowego?


Aruchna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

przeszukałem forum i ostatni wpis dotyczący zmiany jednostek metrycznych US na EU znalazłem z 2011roku (że się nie da). Czy może coś się zmieniło  w ciągu tych kilku lat? Proszę o odpowiedź bo wkrótce mam zamiar stać się właścicielem outbacka i waham się czy czekać na jakiś model europejski czy jednak brać amerykańca:)

pozdrawiam

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam!

Odgrzewam temat, bo po kilku godzinnym poszukiwaniu, nie udało mi się znaleźć pozytywnej odpowiedzi. Czy da się te jednostki zmienić czy nie? Po za tym może ktoś w szanownych forumowiczów wie lub zna kogoś kto wie jak kompleksowo potraktować zamianę wersji US na EU, a więc ze zmianą kodów DVD, zmianą częstotliwości wyszukiwania stacji radiowych i aktualizacją nawigacji?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, znalazłem, jeśli chodzi o jednostki robią OBK 3,6, potrzebują na to godzinę. Wiem też że nie da rady softem poprawić radia, trzeb by je wymienić. Ale na pewno można zaktualizować nawigację, można ją formalnie kupić za ok. 300$, ale może istnieje jakaś alternatywa? To samo pytanie odnośnie polskiego menu i rozpoznawania mowy PL, przerabiał to ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...