Jump to content

Jakie tarcze 294mm do wrx do 500zl

waka
 Share

Recommended Posts

Klocki OMP kupisz za mniej niż 200 zł

takie klocki pod tarczę brembo będą mocno pyliły i w miarę hamowały? mam białe felgi i na obecnych klockach nieznanego mnie pochodzenia jest dramat 

Do miasta się nadają. No ale trzeba mieć na uwadze że nie są idealne, kilka mocniejszych hamowań i robi się problem.

Pylą umiarkowanie, zależy też od stylu jazdy.

Do miasta się nadają. No ale trzeba mieć na uwadze że nie są idealne, kilka mocniejszych hamowań i robi się problem.

minusem z tego co jeszcze wyczytałem, że dość mocno zjadają tarcze 

Ja mam ten zestaw (gladkie brembo + omp) i jestem zadowolony (miasto, styl jazdy w zaleznosci od nastroju).

Mam czarne felgi i czesto myje samochod wiec ciezko powiedziec czy mocno pyla. Wydaje mi sie, ze nie, bo to gladka tarcza, a nie nacinana czy nawiercana.

Czy OMP zjada tarcze ciezko mi na razie ocenic, bo zrobilem na tym zestawie jakies 1000km.

Klocki OMP kupisz za mniej niż 200 zł

takie klocki pod tarczę brembo będą mocno pyliły i w miarę hamowały? mam białe felgi i na obecnych klockach nieznanego mnie pochodzenia jest dramat 

pylą mocno , szczególnie przy białej feldze to widać kilka hamowań i felga szara

minusem z tego co jeszcze wyczytałem, że dość mocno zjadają tarcze

Zrobiłem na tych tarczach 30 tyś km i 2 komplety kloców zjadły

• 2 weeks later...

ma ktoś jakieś doświadczenie z tarczami Speedmax? wersja nacinana i nawiercana podobno daję radę.

Mam od ponad roku i bardzo dają radę w połączeniu z klockami Winmax ArmaSR

Polecam ;)

Napisz ile zrobiłeś km  , bo przez rok to można trzasnąć 25000 km lub 2500 km ;)

zresztą ja jeszcze mam takie same tarcze jak Spedmaxy , tylko jakieś innj firmy i żyją al lekko nie mają 40 tyś km zrobione

Speedmax

M_isza miał i po 10 tyś km popękaly

po 10kkm tarcze speedmax zjadly DS Performance, ale hamowanie było :) niestety te tarcze nie zadziałay z kolejnymi CL RC5, hamowanie było bardzo dobre, ale niestety popękały na zewnetrznych nawiertach.

Na tyle ciagle sie trzymaja z pierwszymi ds performance, ale jak wiadomo tyl duzo nie pracuje, a ja recznego nie uzywam.

U mnie sa tez gladkie brembo i jakis czas temu odnosilem wrazenie ze auto ma lekkie bicie na kierownicy przy hamowaniu, od tamtej pory przejechane jakies 10 tys km i problemu nie ma, chyba ze oczyszczenie i nasmarowanie pomoglo bo to robilem.

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Edited by Hiszpanu

Ktoś kiedyś na forum wrzucał procedurę docierania nowych hamulców, możliwe, że @Than_Junior

A na czym konkretnie to polega?

Taki wpis znalazłem u wujka Google:

http://brakestock.pl/instrukcje/view-docieranie-tarcz-oraz-klock-w-hamulcowych.html 

Edited by sredniaq