Skocz do zawartości

Jakie tarcze 294mm do wrx do 500zl


waka

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też się nie krzywią, a czasami używam hamulca zgodnie z przeznaczeniem. Poszukam jutro gdzie kupiłem

 

Edit.

Nie wiem gdzie kupowałem ale pierwsze z brzegu:

http://allegro.pl/brembo-tarcze-przod-subaru-forester-impreza-legacy-i5392583054.html

Edytowane przez Bartek1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Klocki OMP kupisz za mniej niż 200 zł

takie klocki pod tarczę brembo będą mocno pyliły i w miarę hamowały? mam białe felgi i na obecnych klockach nieznanego mnie pochodzenia jest dramat 

 

 

Do miasta się nadają. No ale trzeba mieć na uwadze że nie są idealne, kilka mocniejszych hamowań i robi się problem.

Pylą umiarkowanie, zależy też od stylu jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten zestaw (gladkie brembo + omp) i jestem zadowolony (miasto, styl jazdy w zaleznosci od nastroju).

Mam czarne felgi i czesto myje samochod wiec ciezko powiedziec czy mocno pyla. Wydaje mi sie, ze nie, bo to gladka tarcza, a nie nacinana czy nawiercana.

Czy OMP zjada tarcze ciezko mi na razie ocenic, bo zrobilem na tym zestawie jakies 1000km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Klocki OMP kupisz za mniej niż 200 zł

takie klocki pod tarczę brembo będą mocno pyliły i w miarę hamowały? mam białe felgi i na obecnych klockach nieznanego mnie pochodzenia jest dramat 

 

pylą mocno , szczególnie przy białej feldze to widać kilka hamowań i felga szara

 

 

 

minusem z tego co jeszcze wyczytałem, że dość mocno zjadają tarcze

 

Zrobiłem na tych tarczach 30 tyś km i 2 komplety kloców zjadły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

ma ktoś jakieś doświadczenie z tarczami Speedmax? wersja nacinana i nawiercana podobno daję radę.

Mam od ponad roku i bardzo dają radę w połączeniu z klockami Winmax ArmaSR

Polecam ;)

 

Napisz ile zrobiłeś km  , bo przez rok to można trzasnąć 25000 km lub 2500 km ;)

zresztą ja jeszcze mam takie same tarcze jak Spedmaxy , tylko jakieś innj firmy i żyją al lekko nie mają 40 tyś km zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Speedmax

 

M_isza miał i po 10 tyś km popękaly

po 10kkm tarcze speedmax zjadly DS Performance, ale hamowanie było :) niestety te tarcze nie zadziałay z kolejnymi CL RC5, hamowanie było bardzo dobre, ale niestety popękały na zewnetrznych nawiertach.

Na tyle ciagle sie trzymaja z pierwszymi ds performance, ale jak wiadomo tyl duzo nie pracuje, a ja recznego nie uzywam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sa tez gladkie brembo i jakis czas temu odnosilem wrazenie ze auto ma lekkie bicie na kierownicy przy hamowaniu, od tamtej pory przejechane jakies 10 tys km i problemu nie ma, chyba ze oczyszczenie i nasmarowanie pomoglo bo to robilem.

 

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Hiszpanu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś na forum wrzucał procedurę docierania nowych hamulców, możliwe, że @Than_Junior


 

 

A na czym konkretnie to polega?

Taki wpis znalazłem u wujka Google:

http://brakestock.pl/instrukcje/view-docieranie-tarcz-oraz-klock-w-hamulcowych.html 

Edytowane przez sredniaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...