Skocz do zawartości

Czy zawieszenie Outback pomaga na kiepskich drogach?


sigviper

Rekomendowane odpowiedzi

To oczywiste że roczniki 2004-2006 nie są pierwszej świeżości, ale ja nie narzekam. Niektórzy spełniają marzenia i wybierają właśnie Subaru. Ja kiedyś tzn. kilka lat wcześniej marzyłem o Imprezie. Z czasem priorytety się zmieniają bo rodzina, wyjazdy i dlatego wybrałem racjonalnie kupując Outbacka H6 z 2004 roku, bo niestety fundusze nie pozwoliły na więcej. Miałem taki prezent zrobić sobie na 40 urodziny, ale żona mnie "namówiła" i oto jest trochę wcześniej. Nie żałuję swojego wyboru pomimo różnych jak tu koledzy wytknęli wad OBK. Zrobiłem 2 duże serwisy, kupiłem nowe opony letnie i teraz cieszę się przyjemnością z jazdy. Testem będzie wyjazd na urlop do Chorwacji - mam nadzieję że mnie nie zawiedzie :)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wyniki z shock testera, jakie by nie wyszły, są warte nie więcej niż opinia pani ze szklaną kulą

 

Czyli jednak opierać się na własnych odczuciach z jazdy? Czy są jakieś mniej lub bardziej miarodajne testy?

Szkoda że nie mam porównania jak to powinno jeździć :D

 

Tzw "komputerowe badanie zawieszenia " jest tylko tyle warte ze jak pokaże "na czerwono" to raczej faktycznie amory nie zyja - pozytuwny wynik nic nie znaczy - takie mam niestety osobiste doswiadczenia zdobyte przy kupowaniu legasia z pneumatycznym zawiasem - dosc kosztowne doswiadczenia :(

Z tym brakiem porównania to jest problem - miałem tak i przy legacy i foresterze - generalnie dałbym taka rade - jesli cokolwiek przy jezdzie próbnej Ci w prowadzeniu sie auta nie lezy zakładaj ze amorki lub geometria wymagaja uwagi .

Jesli chodzi o testy to fajnie mieć jakiś konkretny odcinek drogi z w miare ostrymi kilkoma zakretami którym czesto jezdzisz i masz wtedy  porównanie -  nawet jesli do innego auta to zawsze jest cos .

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...