Skocz do zawartości

III SUBARSAIL Karaiby 2015


Aga

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie witajcie :))))

Właśnie Kosmita mi napisał,że ktoś mnie poszukuje na forum, więc czym prędzej (zgodnie z obietnicą) się zarejestrowałem.

Potwierdzam gotowość poprowadzenia 3 katamaranu. Do kompletu brakuje nam trzech bezkonfliktowych,pełnych poczucia humoru, załogantów. Doświadczenie nie jest wymagane ,ale mile widziane :) Ewentualne zgłoszenia kierujcie do Kosmity lub bezpośrednio do mnie.

andrzej@anek.pl  tel. 601571241

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Sierżant - Bronky

.

p.s. Moje kwalifikacje

.

KAPITAN JACHTOWY - PZŻ Patent nr 1584
KAPITAN MOTOROWODNY
- PZMiNW Patent nr 001650
INSTRUKTOR ŻEGLARSTWA
- Wyższa Szkoła Edukacji w Sporcie- Warszawa
INSTRUKTOR MOTOROWODNY - Wyższa Szkoła Edukacji w Sporcie- Warszawa
INLAND SALING INSTRUCTOR -Instruktor Żeglarstwa ISSA POLAND- nr 00381
POWER YACHT INSTRUCTOR-Instruktor Motorowodny ISSA POLAND- nr M3045 
SRC - SHORT RANGE Certificate (Świadectwo operatora łączności bliskiego zasięgu) 
Świadectwo Przeszkolenia w Zakresie Bezpieczeństwa STCW 95 
BASIC SAFETY TRAINING CERTIFICATE
Uprawnienia płetwonurka - PADI
OPEN WATER DIVER - nr 1109UD0815 Odbyte szkolenie oficerskie na Zawiszy Czarnym Odbyte szkolenie oficerskie i praktyka na STS Pogoria

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś mnie poszukuje na forum

 

To ja :)

 

Witaj @@BRONKY :D  ... w końcu ;)

 

Moje kwalifikacje

 

Lista zaiste imponująca  B) Masz już jednego ucznia, co prawda płyniemy innym katamaranem, ale zapewne będę zamęczał Cię pytaniami w trakcie lądowych popasów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podobno w Polsce już jest zima, a my mamy wolne ostatnie dwa miejsca na III Subarsail :)

-L450_1: jedno miejsce (kajuta 1-osobowa),
-L450_2: komplet,
-L450_3: jedno miejsce (kajuta 1-osobowa).

 

Podczas gdy w Polsce będzie zimno, szaro i ponuro, my będziemy łapać słońce, pływać z żółwiami i korzystać z lata w przepięknych okolicznościach przyrody ;)

 

Zapraszamy :)

 

12143160_1662397624006362_76050875087586

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Aga, wygląda na to, że niebezpieczeństwo mojego wcześniejszego zakończenia rejsu ze względu na pracę zostało zażegnane :yahoo:

Niestety, wygląda też na to, że zostało zażegnane brutalnie - na dobre... :biglol:  Kryzys naftowy dosięgnął i mojego pracodawcę ;) Teraz tylko trzymam kciuki, żebym nie musiał szukać nowej roboty jeszcze w tym roku... :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Beavis, no przykre w związku z pracą, lecz czy w związku ze swoboda powrotu mam próbować załatwić zmianę terminu lotu?  ;)

Chyba, że chcecie trochę adrenaliny  ;)  :D

Edytowane przez kosmit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Beavis, no przykre w związku z pracą, lecz czy w związku ze swoboda powrotu mam próbować załatwić zmianę terminu lotu?  ;)

Chyba, że chcecie trochę adrenaliny  ;)  :D

 

Jeśli masz takie "możliwości", to można rozważyć. Ale wiesz, że bukowałem w tej najniższej taryfie?

Czyli zmiana byłaby na AF847 razem z Wami, a potem AF1834 do TXL? Czy te same loty co miałem tylko dzień później?

 

Ale nie zmieniaj nic jeszcze. W sobotę jadę na statek już ostatni raz i wtedy powinienem wiedzieć więcej szczegółów, to się odezwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Gdyby ktoś miał ochotę poczytać, to załączam skany pierwszej części, która ukazała się (druga już prawie) w Plejadach. Trzecia (ostatnia) będzie w kolejnym numerze.

 

Co ciekawe, całą załogę stanowili tylko Forumowicze, co wyróżnia nasz Subarsail od pozostałych dwóch, które się odbyły :)

 

Subarsail Karaiby cz1.pdf

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Zapraszam do odwiedzenia miejsc z III SUBARSAIL'a, mamy jeszcze 2-osobową kajutę na grudniowy rejs mikołajkowo-rumowy :).

Termin: 5-19.12.2016 (przylot do Polski 20.12.2016)

 

Informacje https://www.facebook.com/events/1630657597231562/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...