Skocz do zawartości

komp prodrive


santiag83

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przy podnoszeniu mocy na ok. 260KM miałem zmieniony wydech (przelot) i układ dolotowy. Nie wiem jak technicznie sprawa wygląda, ale sama zmiana elektroniki (chip tjuning?) to chyba nie najlepszy pomysł.

 

W pakiecie Prodrive jest komp i tłumik końcowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 10 letnim aucie lepiej zrobić remap, przy okazji sprawdzić kilka parametrów ... a przede wszystkim napisać dedykowany program, do możliwości konkretnego auta i modyfikacji w nim poczynionych ... a nie podmieniać kompa na inny z mocniejszego auta ... takie rzeczy można było robić w nowych autach, gdzie były takie same silniki i prawie takie same wydechy ... po 10 latach te różnice są już trochę większe ... ja bym był przy tym ostrożny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 10 letnim aucie lepiej zrobić remap, przy okazji sprawdzić kilka parametrów ... a przede wszystkim napisać dedykowany program, do możliwości konkretnego auta i modyfikacji w nim poczynionych ... a nie podmieniać kompa na inny z mocniejszego auta ... takie rzeczy można było robić w nowych autach, gdzie były takie same silniki i prawie takie same wydechy ... po 10 latach te różnice są już trochę większe ... ja bym był przy tym ostrożny

Ale w teorii wystarczy tylko przepiąć kompy??  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doładowanie jest 1.3 w piku. Mam ten zestaw u siebie (ecu+ y-pipie niebieski + tylny tłumik wrsport/prodrive) i bardzo przyjemnie się jeździ. Duży plus w stosunku do serii. Kupione u chłopaków z linku wyżej . Ja nic nie regulowałem - zestaw tak założony nie wymaga dodatkowych strojeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...