Skocz do zawartości

170km


argento

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym posiadaczem XV 125 kw 

i mam pytanko czy jest jeszcze ktoś na tym forum kto posiada taki wpis w dowodzie 125 kw 170 km 

bo czy auto tyle ma to sam nie wiem bo przesiadłem się z opla v6 3l cdti 180km i mam mieszane uczucia musiałbym porównać z inną wersją XV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

pewien wersja hybryd, a masz mieszane uczucia bo tam była turbinka w dieselu

jezeli sprowadzona ze stanów to być może. Na naszym rynku XV z silnikiem hybrydowym jest niedostepny w autoryzowanej sieci sprzedazy. To auto jedzie tylko i wyłącznie jak się je kreci pod czerwone pole- taki urok silników atmosferycznch - tzn. bez doładowania. Zreszta max moc jest gdziesz przy 6k obr. Dodatkowo AWD powoduje ze odczucie przyspiesznia jest słabsze niz w FWD czy RWD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pewien wersja hybryd, a masz mieszane uczucia bo tam była turbinka w dieselu

jezeli sprowadzona ze stanów to być może. Na naszym rynku XV z silnikiem hybrydowym jest niedostepny w autoryzowanej sieci sprzedazy. To auto jedzie tylko i wyłącznie jak się je kreci pod czerwone pole- taki urok silników atmosferycznch - tzn. bez doładowania. Zreszta max moc jest gdziesz przy 6k obr. Dodatkowo AWD powoduje ze odczucie przyspiesznia jest słabsze niz w FWD czy RWD

 

Ogulnie nie jest zile ale troszkę mocy brakuje chyba że nie umie automatem operować 

 TAK. dokładnie jest ze stanów zasięgnołem już języka i te wersjie na stany są mocniejsze 

ogólnie  jest ok troszkę tej mocy brak albo ja automatem nie potrafię operować 

Edytowane przez argento
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...