Skocz do zawartości

Radio i jego podświetlenie


santiag83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Posiadam radio:

 

ec68710ed65a8854med.jpg

 

 

Ale jego funkcja bright trochę dziwnie działa. Przy wyłączonych światłach wyświetlacz świeci jasno, a przyciski nie są podświetlone. Natomiast włączając światła wyświetlacz ściemnia się, a przyciski są podświetlone. Ma to sens przy używaniu świateł tylko w nocy. Przy jeździe na światłach w dzień wyświetlacz jest mało czytelny.

Chciałbym aby funkcja bright działała tak:

-włączona: wyświetlacz świeci jasno, przyciski podświetlone;

-wyłączona: wyświetlacz przyciemniony, przyciski niepodświetlone (ew. podświetlone).

Czy to jest możliwe???

 

Jak funkcja bright działa w waszych radiach Kenwood???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...masz regulację intensywności podświetlenia zestawu wskaźników? Na nim pomiędzy 0 a 1 jest funkcja day/night. U mnie w Kenwood jest jeszcze opcja ustawienia w menu. Ale najprościej będzie sprawdzić na regulacji intensywności podświetlenia wskaźników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wlaczonych swiatlach nacisnij, i przytrzymaj nacisnieta galke regulacji glosnosci az wyswietlacz sie rozjasni (3-5sekund).

 

Działa, ale tylko jednorazowo :/ Po wyłączeniu świateł i włączeniu historia się powtarza.

...masz regulację intensywności podświetlenia zestawu wskaźników? Na nim pomiędzy 0 a 1 jest funkcja day/night. U mnie w Kenwood jest jeszcze opcja ustawienia w menu. Ale najprościej będzie sprawdzić na regulacji intensywności podświetlenia wskaźników...

 

Jest taka regulacja w przełączniku kierunkowskazów - bright - ale nie obejmuje radia.

 

A jeszcze jedno pytanie: czy funkcja bright w dźwigni kierunkowskazów powinna działać również na zegary (w chwili obecnej ściemnia/rozjaśnia się tylko wyświetlacz temperatury, wyświetlacz przebiegu i zegarek).

Edytowane przez santiag83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość splawikx

Z tego co wiem, to chyba jest tak jak piszesz :) ... ja tej funkcji użyłem raz jakieś 1,6 roku temu i szczerze nie pamiętam, ale chyba tylko na te wyświetlacze działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Spróbuję sterować funkcją bright z dźwigni kierunkowskazów a nie ze świateł.

Tylko powiedzcie mi jak wyjąć to radio?? :)

Trzeba wyciągnąć srebrny środkowy plastik - delikatnie podważyć pod uchwytem na kubek i tak w 4 miejscach potem. Jak zdejmiesz to zobaczysz 4 wkręty na których trzyma się radyjko - odkręcasz i gotowe  :)

Dziękuję za odpowiedzi :)

Wpadnij zobaczyć jak chcesz co i jak z tym radyjkiem. Gra lepiej niż fabryczne w OBK 2004  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...