Jump to content

Xenony w GD MY02

Guest splawikx
 Share

Recommended Posts

Guest splawikx

Czy da się jakoś zamontować xenony w tym modelu, tak aby przejść przegląd? Spryskiwacze można jeszcze jakoś zamontować, ale poziomowanie xenonów?

witam ja mam takie lampy

http://allegro.pl/lampa-reflektor-subaru-impreza-wrx-sti-2002r-i5412566127.html

mam w nich żaruwkę na h1 i mam wstawiony ksenon i nie mam świateł długich czy to ktoś przerabiał czy to tak ma być

Kolego jak nie masz długich to wywal to ustrojstwo i załóż. Normalne lampy ze światłami drogowymi. Jeśli masz AC i np w środku warmińskiego lasu w nocy poza obszarem zabudowanym strzelisz dzika, to ubezpieczyciel może chcieć Cię obrabować twierdzrząc, że nie zapłaci odszkodowani bo pojazd byl niesprawny, a w takich warunkach powinnieneś używać świateł  drogowych. W Polsce wszystko jest możliwe.     

witam ja mam takie lampy http://allegro.pl/la...5412566127.html mam w nich żaruwkę na h1 i mam wstawiony ksenon i nie mam świateł długich czy to ktoś przerabiał czy to tak ma być

To przecież były oryginalne lampy, musi być możliwość zamontowania "krótkich" i "długich", masz coś źle podłączone...

Guest splawikx

nie mam spryskiwaczy a ty w swoich lampach masz jaką żarówkę?  

Akurat o swoim aucie tutaj nie mówię, ale znajomy ma właśnie xenony w miejsce drogowych i musi to demontować, bo mu przeglądu nie przejdzie.

Guest splawikx

xenon z tego co widziałem na drogowe, nie patrzyłem czy włączał długie :) ... tak czy owak zdemontować musi, bo nie ma spryskiwaczy i poziomowania. No jak w wnioskuję z tematu na razie, to nie ma takich lamp jeszcze z poziomowaniem.

a ja jak się orientuję to są wachacze do imprez z miejscem na czujnik poziomu do xenonuw a jeśli możesz to sprawdz jakie mocowanie ma ten ksenon 

ale wejście jest na h1 i zamontowany jest ksenon niema żarówek h1 z krótkimi i długimi

awesome_01.jpg

Ale ta lampa ma osobne odbłyśniki i żarówki dla świateł krótkich (które świecą cały czas, nawet wtedy, kiedy włączone są długie) i długich, więc nie do końca rozumiem o czym piszesz. Ja mam moretty, podłączane w taki sam sposób:

28204d1083288720-looking-these-headlight

Edited by Qba25

ale osobne to są światła pozycyjne i krótkie a jakie żarówki się montuje?

http://allegro.pl/subaru-impreza-wrx-00-03-lampa-przednia-prawa-i5120934324.html

ja mam takie lampy 

są w nich kierunki krótkie i pozycyjne co to są za lampy niema przecież żarówki h1 z 2 żarnikami

Edited by ursusraketa

Ja w moim STI MY02 zamontowałem żarówki LED-y w miejsce świateł mijania. Zadowolony jestem z efektu i nigdy wiecej chińskich ksenonów.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ja mam takie lampy  są w nich kierunki krótkie i pozycyjne co to są za lampy niema przecież żarówki h1 z 2 żarnikami

Bo to masz standardowe lampy z bugeye: u góry (tam, gdzie ciemno) - migacz, po lewej (pod takim dodatkowym mikrokloszem) - postojowe, no i lampa główna (tam gdzie srebrny odbłyśnik), tam są światła krótkie/długie. W lampach europejskich są tam żarówki H4, w amerykańskich HB5, obie dwuwłóknowe (do krótkich i długich)

Z tego co napisałeś wynika, że ktoś wsadził zamiast żarówki dwuwłóknowej zwykły "zenon"  ;) , który obsługuje tylko "krótkie". No i teraz albo zamienisz to na bi-zenonowy  :P  albo wrócisz do fabrycznej żarówki...

a jak mam wsadzić zwykłą żarówkę jak tam jest wejście na h1 a czy są takie żarówki jak h1 żeby były krutkie i długie albo biksenon na h1