Skocz do zawartości

Xenony w GD MY02


Gość splawikx

Rekomendowane odpowiedzi

Gość splawikx

Czy da się jakoś zamontować xenony w tym modelu, tak aby przejść przegląd? Spryskiwacze można jeszcze jakoś zamontować, ale poziomowanie xenonów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam takie lampy

http://allegro.pl/lampa-reflektor-subaru-impreza-wrx-sti-2002r-i5412566127.html

mam w nich żaruwkę na h1 i mam wstawiony ksenon i nie mam świateł długich czy to ktoś przerabiał czy to tak ma być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam takie lampy

http://allegro.pl/lampa-reflektor-subaru-impreza-wrx-sti-2002r-i5412566127.html

mam w nich żaruwkę na h1 i mam wstawiony ksenon i nie mam świateł długich czy to ktoś przerabiał czy to tak ma być

Kolego jak nie masz długich to wywal to ustrojstwo i załóż. Normalne lampy ze światłami drogowymi. Jeśli masz AC i np w środku warmińskiego lasu w nocy poza obszarem zabudowanym strzelisz dzika, to ubezpieczyciel może chcieć Cię obrabować twierdzrząc, że nie zapłaci odszkodowani bo pojazd byl niesprawny, a w takich warunkach powinnieneś używać świateł  drogowych. W Polsce wszystko jest możliwe.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

witam ja mam takie lampy http://allegro.pl/la...5412566127.html mam w nich żaruwkę na h1 i mam wstawiony ksenon i nie mam świateł długich czy to ktoś przerabiał czy to tak ma być

 

To przecież były oryginalne lampy, musi być możliwość zamontowania "krótkich" i "długich", masz coś źle podłączone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość splawikx

nie mam spryskiwaczy a ty w swoich lampach masz jaką żarówkę?  

 

Akurat o swoim aucie tutaj nie mówię, ale znajomy ma właśnie xenony w miejsce drogowych i musi to demontować, bo mu przeglądu nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość splawikx

xenon z tego co widziałem na drogowe, nie patrzyłem czy włączał długie :) ... tak czy owak zdemontować musi, bo nie ma spryskiwaczy i poziomowania. No jak w wnioskuję z tematu na razie, to nie ma takich lamp jeszcze z poziomowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wejście jest na h1 i zamontowany jest ksenon niema żarówek h1 z krótkimi i długimi

 

awesome_01.jpg

Ale ta lampa ma osobne odbłyśniki i żarówki dla świateł krótkich (które świecą cały czas, nawet wtedy, kiedy włączone są długie) i długich, więc nie do końca rozumiem o czym piszesz. Ja mam moretty, podłączane w taki sam sposób:

28204d1083288720-looking-these-headlight

Edytowane przez Qba25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale osobne to są światła pozycyjne i krótkie a jakie żarówki się montuje?

http://allegro.pl/subaru-impreza-wrx-00-03-lampa-przednia-prawa-i5120934324.html

ja mam takie lampy 

są w nich kierunki krótkie i pozycyjne co to są za lampy niema przecież żarówki h1 z 2 żarnikami

Edytowane przez ursusraketa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ja mam takie lampy  są w nich kierunki krótkie i pozycyjne co to są za lampy niema przecież żarówki h1 z 2 żarnikami
 

Bo to masz standardowe lampy z bugeye: u góry (tam, gdzie ciemno) - migacz, po lewej (pod takim dodatkowym mikrokloszem) - postojowe, no i lampa główna (tam gdzie srebrny odbłyśnik), tam są światła krótkie/długie. W lampach europejskich są tam żarówki H4, w amerykańskich HB5, obie dwuwłóknowe (do krótkich i długich)

Z tego co napisałeś wynika, że ktoś wsadził zamiast żarówki dwuwłóknowej zwykły "zenon"  ;) , który obsługuje tylko "krótkie". No i teraz albo zamienisz to na bi-zenonowy  :P  albo wrócisz do fabrycznej żarówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...