Skocz do zawartości

Outback MY15 - korektor Harman Kardon


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

A kasuja Ci się co jakiś czas zapamiętane stacje radiowe? Mi po odpaleniu silnika kasuja się wszystkie, średnio raz dwa razy na tydzień.

Strasznie to wkurzające...

 

 

Przypadek, albo przypadkowe odkrycie - po którymś tam rozprogramowaniu pozostawiłem pozycje 1 i 2 niezaprogramowane. Od tego czasu (już ponad 2 tygodnie) nic się nie rozprogramowało - a miałem tak jak Ty, raz, dwa razy na tydzień!

 

 

Eeee, wytrzymało prawie 3 tygodnie. Wczoraj - kicha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Trzeba zadzwonić do ASO i spytać. Powinna już być.

W piątek zaktualizowalem audio. Przy okazji również navi i es (akcja serwisowa).

W pracy nawigacji nie widzę różnicy. ES jakby trochę czulsze, choć to może złudzenie.

 

Audio działa troszkę szybciej, plynniej ale różnica jest bardzo niewielka. Za krótko żeby powiedzieć czy kasuja się stacje radiowe i czy system się zawiesza. Nadal niestety nie działa mirrorlink.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Trzeba zadzwonić do ASO i spytać. Powinna już być.

W piątek zaktualizowalem audio. Przy okazji również navi i es (akcja serwisowa).

W pracy nawigacji nie widzę różnicy. ES jakby trochę czulsze, choć to może złudzenie.

 

Audio działa troszkę szybciej, plynniej ale różnica jest bardzo niewielka. Za krótko żeby powiedzieć czy kasuja się stacje radiowe i czy system się zawiesza. Nadal niestety nie działa mirrorlink.

 

Pozdrawiam

3 tygodnie bez zwiechy.

Dzis przy odpaleniu silnika niestety skasowaly się zapamiętane stacje radiowe.

 

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Resety stacji radiowych dopadły i mnie. Po 2 miesiącach użytkowania. Przejechałem ponad 300km i po zatrzymaniu się na siusiu zapamiętane stacje radiowe zniknęły.

Reszta ustawień bez zmian. Zapłon wyłączony przy aktywnym ekranie nawigacji. Po odpaleniu cisza i brak stacji radiowych.

 

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W moim OBK ASO zaktualizowało oprogramowanie miesiąc temu. Od tamtego czasu żaden z błędów które pojawiały się przed aktualizacją nie wystąpił.

Wczoraj navi nie widziała satelitów. Po restarcie silnika satelity pojawiły się, za to zniknęły zapamiętane stacje radiowe.

Niestety jestem po aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W moim OBK ASO zaktualizowało oprogramowanie miesiąc temu. Od tamtego czasu żaden z błędów które pojawiały się przed aktualizacją nie wystąpił.

Wczoraj navi nie widziała satelitów. Po restarcie silnika satelity pojawiły się, za to zniknęły zapamiętane stacje radiowe.

Niestety jestem po aktualizacji.

 

 

Normalnie Star Wars! A ile Ci wytrzymało po aktualizacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W moim OBK ASO zaktualizowało oprogramowanie miesiąc temu. Od tamtego czasu żaden z błędów które pojawiały się przed aktualizacją nie wystąpił.

Wczoraj navi nie widziała satelitów. Po restarcie silnika satelity pojawiły się, za to zniknęły zapamiętane stacje radiowe.

Niestety jestem po aktualizacji.

Normalnie Star Wars! A ile Ci wytrzymało po aktualizacji?

W temacie znikajacych zapamietanych stacji radiowych to po aktualizacji nie zauważyłem zmian, tzn co jakiś czas znikają.

Objaw z navi to nowy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W temacie znikajacych zapamietanych stacji radiowych to po aktualizacji nie zauważyłem zmian, tzn co jakiś czas znikają. Objaw z navi to nowy temat.

Z tego co się dowiedziałem od źródła, to takowy update jest w trakcie przygotowania.

A to źródło to... I kiedy ta aktualizacja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

U mnie po 2 miesiącach od aktualizacji nie stwierdziłem wyresetowania zaprogramowanych stacji. Ze dwa razy zdarzyło się, że po włączeniu zasilania, radio ustawiło się 87,7 MHz, ale stacje zaprogramowane były ok.

Natomiast w poniedziałek rano zawiesił mi się Bluetooth i Telefon. W ustawieniach wyszarzone, brak dostępu - połączenie nie działa. Kilka prób z wyłączeniem zaslania i brak poprawy. Wczoraj rano cały czas nie działa. Dzwonię do serwisu, żeby umówić się na sprawdzenie. Ok. południa uruchamiam silnik i wszystko działa poprawnie, nawet nie wykasowało ustawień (ulubione itp.). Czy ktoś miał taki przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj przy okazji przeglądu mają mi wgrać kolejną wersją oprogramowania - zobaczymy czy coś się zmieni.

Jeszcze jedna rzecz która mnie irytuje. Chodzi o to, że po wrzuceniu wstecznego biegu system przestaje reagować na jakiekolwiek próby zmiany ustawień.

Radia nie można ściszyć, wyłączyć, nie mówiąc już o zmianie stacji, czy źródła dźwięku.

Najbardziej doskwiera mi brak pierwszych dwóch opcji. Codziennie parkuję w naprawdę bardzo ciasnym miejscu - luzu w czasie manewrów mam maksymalnie 5 cm. W związku z tym do manewrowania poza lusterkami parkuję też na słuch ;) żeby zminimalizować ewentualne straty. I jeśli przed wrzuceniem biegu zapomnę wyłączyć radio, to w trakcie manewru żeby nastała cisza muszę się zatrzymać, wrzucić na luz uciszyć radio, zapiąć wsteczny i mogę jechać dalej.

 

A wszystko to - jak się domyślam w imię mojego szeroko pojętego pojętego bezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przy okazji przeglądu mają mi wgrać kolejną wersją oprogramowania - zobaczymy czy coś się zmieni.

Jeszcze jedna rzecz która mnie irytuje. Chodzi o to, że po wrzuceniu wstecznego biegu system przestaje reagować na jakiekolwiek próby zmiany ustawień.

Radia nie można ściszyć, wyłączyć, nie mówiąc już o zmianie stacji, czy źródła dźwięku.

Najbardziej doskwiera mi brak pierwszych dwóch opcji. Codziennie parkuję w naprawdę bardzo ciasnym miejscu - luzu w czasie manewrów mam maksymalnie 5 cm. W związku z tym do manewrowania poza lusterkami parkuję też na słuch ;) żeby zminimalizować ewentualne straty. I jeśli przed wrzuceniem biegu zapomnę wyłączyć radio, to w trakcie manewru żeby nastała cisza muszę się zatrzymać, wrzucić na luz uciszyć radio, zapiąć wsteczny i mogę jechać dalej.

 

A wszystko to - jak się domyślam w imię mojego szeroko pojętego pojętego bezpieczeństwa.

Radio przy zaciętym wstecznym można sciszyc lewym pokrętłem przy wyświetlaczu, nie można z kierownicy. Tez mnie to wkurza...

 

Po aktualizacji wszystko działa trochę szybciej. O kasujacych się stacjach radiowych za szybko mówić.

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w moim OBK mam wszystkie objawy opisane powyżej, tylko w ASO nie potrafią wgrać nowej aktualizacji bo wyskakuje im błąd i rozkładają ręce- to jest jakaś kpina!

Zaraz tam kpina. Musisz dochodzić swoich praw. Rozwiązaniem może być wymiana urządzenia. Jak się nie da zaktualizować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...