Skocz do zawartości

KENWOOD FXDD07EF2 dyskusja OEM Navi


baca

Rekomendowane odpowiedzi

Po czym wnosisz, że mapy są stare? Czy widać to gdzieś w opisie?

Dopytuję, bo od dawna zastanawiam się nad wyborem nawigacji i stary Kenwood byłby niezłą opcją, gdyby nie mapy z 2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele takich ofert z mapami 2016/17 z zachodniej EU i tylko w części sklepów opisują szczegółowo mapy z dysku D i zawsze jest tam info o roku wydania 2014. W linku, który podałeś nie ma żadnej informacji.
Obym się mylił i wydali dla PL mapy 2017.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W zasadzie Polska jest wymieniona sam chętnie bym odświeżył mapy jak nie jeden tutaj


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj aktualizowałem mapy przez Toolboxa v2 (mam samochód z 2017), wszystko poszło ładnie. Toolbox pokazuje:
Map of Europe

Version: ed.2017/2018

A jak włożyłem kartę stacji, to navi pokazuje dalej mapy z 2016.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, xemir napisał:

Wczoraj aktualizowałem mapy przez Toolboxa v2 (mam samochód z 2017), wszystko poszło ładnie. Toolbox pokazuje:
Map of Europe

Version: ed.2017/2018

A jak włożyłem kartę stacji, to navi pokazuje dalej mapy z 2016.

 Czy mapy stosowane w obecnych jednostkach głównych, można "wgrać" do Kenwooda z tytułu wątku? Bo chyba cały czas mówimy o aktualizacjach Kenwooda, a nie subarowych navi w ogóle, prawda?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to po włożeniu płytki okazuje się, że mapki to ver.1 z roku ...... 2013. 

 

image.png.b3a253c75192053b24ef54babce24553.png

 

 

zatem absolutnie nic nowego. 

 

Panek zapewnia, że to jest 2016/2017 tylko sprzęt odczytuje inaczej.

Cytat

 

Rest assured these are 2016/17 updates, contrary to what your sat nav says......Please put your dvd in any PC......read the data, It will be 2016/17 map sets without no doubt....

These are modified MMM2 Volvo "Denso" updates, different loading kiwi files etc, which maybe might not register with the Subaru,s firmware...but check out the data/log files/iso,s....and you will find that they are indeed 2016/17 updates......

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Platon napisał:

mapki to ver.1 z roku ...... 2013

 

Cóż, oszustwo. Najnowsze mapy Volvo* są oznaczone jako wersja 5700, 2016 v. 1 (edycja jesień 2016). Mapy 4400 2013 ver. 1 roku jest wersja poprzedniej edycji map Volvo*. 

https://support.volvocars.com/uk/Pages/article.aspx?article=b82c716d0f6ac89ec0a801517c751ed7

 

*) Subaru korzysta z tych samych map.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update, mapy są stare. Nie ma nawet Żołnierzy Wyklętych w Gdańsku, więc głównej drogi otwartej w 2012 na Euro. 

Niebawem mają otrzymać wersję 2018 i mają mi przesłać płytkę do przetestowania. 

Zobaczymy co tym razem będzie na płycie. Jeżeli rzeczywiście ją prześlą. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Platon napisał:

Update, mapy są stare. Nie ma nawet Żołnierzy Wyklętych w Gdańsku, więc głównej drogi otwartej w 2012 na Euro. 

Niebawem mają otrzymać wersję 2018 i mają mi przesłać płytkę do przetestowania. 

Zobaczymy co tym razem będzie na płycie. Jeżeli rzeczywiście ją prześlą. 

 

Daj znać tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

czytam czytam i nie ogarniam - skoro fabryczna navi ma funkcję zestawu głośnomówiącego to po cholerę poprzedni właściciel w moim STI MY08 dołożył parrota? Imprezę mam dopiero kilka dni i nie miałem czasu posiedzieć nad navi wiec do konca nie wiem co ona w sobie kryje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...