Skocz do zawartości

KENWOOD FXDD07EF2 dyskusja OEM Navi


baca

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie seryjny zestaw jest beznadziejnosłaby - słabo słychać kierowcę - tak jest u mnie z oryginalnym mikrofonem, chyba, że ja mam uszkodzony.

W dniu 15.12.2017 o 11:34, Platon napisał:

Update, mapy są stare. Nie ma nawet Żołnierzy Wyklętych w Gdańsku, więc głównej drogi otwartej w 2012 na Euro. 

Niebawem mają otrzymać wersję 2018 i mają mi przesłać płytkę do przetestowania. 

Zobaczymy co tym razem będzie na płycie. Jeżeli rzeczywiście ją prześlą. 

 

Ulica jest, ale nazywa się słowackiego. jak obok prawdziwa słowackiego - błąd nazwy

zapisałem dopisać, nie długo i tak będzie wszystko nieaktualne bo lada chwila ruszy fala zamian nazw, na L Kaczyńskiego, Bochaterskich bliźniaków,  poławiaczy zdrajców narodu itd :)

sorry za off top, musiałem :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1/4/2018 o 19:31, AdaSch napisał:

Ulica jest, ale nazywa się słowackiego. jak obok prawdziwa słowackiego - błąd nazwy

No to musze naprawic GPS takze, bo jadac Żołnierzy Wyklętych pokazywalo mi, ze jade jakies 30-40 metrow obok ul. Slowackiego po polu. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chciałbym zamontowac kamerę cofania, ale nie mogę znaleźć na polskich stronach przejściówki z chinch na ten 8-pinowy wtyk w kenwoodzie.
Czy ktoś orientuje się gdzie znajdę taką przejściówkę?

 

chodzi mi o coś takiego:

http://ae64.com/Rear-camera-8-pin.htm


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez ADI_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem z aliexpress.

Akurat sie składa, ze mam 2 sztuki sprowadzone z Chin. Taka sama mam w swoim aucie. Napiszcie do mnie na PW to sie dogadamy. 

 

Pozatym temat niewłaściwy, jest osobny o kamerze i sposobie jej podłączenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam to Navi i ostatnio coś kleknęło i nie wyrzuca mi płyty z muzyką CD/DVD. Mogę normalnie wyciągnąć płytę z systemem i mapami ale CD zostało w środku i nie wychodzi.

Jest jakiś awaryjny sposób wyciągnięcia tej płyty bez rozbierania radia? Równolegle pojawił się problem z zamykaniem panelu, można to zrobić tylko ręcznie ;/

Rozmawiałem z Sense-jem Baca :) ale zna sposób tylko na płytę systemową.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć mam pytanie. Posiadam subwoofer oryginalny z taką wtyczką jak na zdjęciu może ktoś wie jak go podłączyć pod kenwooda żeby niczego nie zjarać?

Które kolory do jakich pinów? 

podejrzewam że 

szaro-niebieski jest to ekran

niebieski +

jeden czarno-żółty jest -, a drugi nie wiem może być sygnałem RCA 

zielony sygnał RCA

zielono-biały sygnał do włączenia wzmacniacza 

piny w kostce 

11 subwoofer out - audio ground

12 subwoofer out (+polarity) 

23 subwoofer out - amp on

24 subwoofer out (inverted) 

804CA7DD-9310-4A34-AD1C-53BF4BF9802E.jpeg

33589E6B-E103-4A1C-A33F-E2561719297E.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
17 minut temu, Adrian713 napisał:

W wolnej chwil zrobię szkic i opisze co i jak. Gra to średnio, ale lepiej niż na samych głośnikach 

 

To czekamy :)

 

No wiadomo skrzynka to to nie jest. Rozbierałem ten subwoofer, żeby go wyczyścić. Zbyt wiele to on w środku nie ma :D

Ma jedną niepodważalną zaletę - nie zajmuje 1/4 bagażnika :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 3.05.2018 o 19:09, Adrian713 napisał:

Narysowałem ręcznie coś takiego, jak coś nie jest zrozumiałe śmiało pytać. Kolory takie jak w oryginale

 

Dzięki, będzie trzeba przetestować na spokojnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 23.04.2018 o 20:59, Gamsiu napisał:

 

To czekamy :)

 

No wiadomo skrzynka to to nie jest. Rozbierałem ten subwoofer, żeby go wyczyścić. Zbyt wiele to on w środku nie ma :D

Ma jedną niepodważalną zaletę - nie zajmuje 1/4 bagażnika :)

 

Sprawdzone u mnie w Foresterze i nie działa :(

 

Za to tak mnie naszło - czy ktoś próbował zamontować nawigacją po 2013 roku do 2008-2012? Jeżeli jest inny rozmiar to wiadomo, nie ma opcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam. Mam pytanko. czy do forka z 2011r też potrzebne są przejściówki żeby to radyjko podłączyć? Z tego co pamiętam to wtyczki były takie same, ale mogę się mylić.

I czy antena gps oem z tego rocznika  forka podejdzie czy nie? Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 1.06.2015 o 14:00, baca napisał:

...u mnie wszystko działa, nawet dziś przetestowałem sterowanie głosem, ale mam jeden mały problemik. Po jakimś czasie, ok godzinki jazdy, odłącza mi sterowanie z kierownicy i sterowanie dotykowe...  :angry:  Testów ciąg dalszy na przepinaniu przewodów i szukaniu winowajcy...

 

Cześć

Zainstalowałem Kenwood FXDD07EF2 w moim Forester 2011 i mam ten sam problem co Baca: żadne polecenie nie odpowiada po około 1 godzinie. Jak rozwiązałeś problem? Przepraszam za tłumaczenie, jestem Francuzem i korzystam z tłumacza google!

Z góry dziękuję
Fabian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Wiam wszskich zapaleńców Subaraka.  Nie dość, że mam problem z klawiaura o jesem u poraz pierwsz. komp zjada mi lierki, Nie o jes jednak powodem dla, kórego odwiedxam o zacne forum. Mam w swoim Forku akie radjko jak w emacie czli kenwooda. Kożsając z porad zamonowałem już kamerke i ciesze się nią. Chciałbm jeszcze ab radjko połączło się z elefonem. Niese jak o zrobić nie wiem. Przeprowadzcie mnie przez proces parowania el z kenwoodem krok po kroku prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

odgrzewam kotlecika

 

Robię podejście nr 2 z Wooferem

 

nie mam pojęcia dlaczego mam od niego oryginalny kabel z wtyczką nie pasującą do radia. Czy pomiędzy wooferem, kablem a radiem był jeszcze jakiś adapter przy oryginalnej instalacji?

 

aha, moja stara nawigacja FXDD07EF2 jest na sprzedaż - ma wadę - nie da się włożyć płyty cd, czytnik jaj nie chce i od razu ją wypruwa. Navi działa, Navi jest z mapą pl z 2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI 08. Zdobyłem stare mapy od Volvo 2017. Mapy 2016. Po długiej męce udało się zrobić ISO z najnowszej płytki (nie chciała się czytać w napędzie, kopia chodzi bezboleśnie) i uzyskałem upgrade z wersji 5400 do 5700. Wydaje mi się, że jest jakiś postęp w logice działania tego wynalazku. Mam starą włoską nawigację, wystarczy wpisać kraj i miasto i już prowadzi do centrum. W subaru/volvo domaga się nazwy ulicy ? W poprzedniej wersji nawet numeru ?!!! Czy ja robię coś nie tak, czy tak hamerykańska logika wymagała ? U nich łatwiej, bo pierwsza poprzeczna 1 i już ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...