Skocz do zawartości

KENWOOD FXDD07EF2 dyskusja OEM Navi


baca

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Goldii_M po pierwsze nie musisz rozbierać radia wystarczy ze klikniesz titl jeśli nie zjedzie na dół przytrzymaj dłużej i kliknij trzymając sześć sekund róg prawy górny ekranu to spowoduje awaryjne wysunięcie płyty

Poza tym masz na wiązce )jak rozumiem robiłeś sam ) błąd i zrobiłeś zwarcie wywaliło Ci bezpiecznik 20 pod maska , otwiera maskę i z lewej strony masz box z przekaźnikami i bezpiecznikami otwierasz i to jest bezpiecznik po środku pudło z przekaźnikami jest przed akumulatorem ...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sprawdź ustawienia kabli w kostce do kenwood 14 PIN masz pomieszane kable


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, spróbuję jutro.

 

Instalacja oryginał - dziś było wypięte radio i ponownie je wpinałem i coś nie poszło. 

 

Tych bezpieczników pod maską już nie sprawdzałem bo się ściemniało. Patrzyłem tylko na dedykowane dla audio/wyświetlacz i centralny przy kierownicy.

Pisząc bezpiecznik 20 masz na myśli jego nr? Bo w opisach są tylko do 19.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez wersja 1 mapy 2014 4914afce6be9f4899a487779f43fd863.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ten bezpiecznik 959f9043b0b45ca187ede8d70f77ebe6.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Pisząc 20 miałem na myśli 20 A amper


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze na oryginalnym kablu i wywaliło bezpiecznik .....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja potwierdzam, u mnie nie wypluwa tą metodą płyty.

4 godziny temu, artur.wac napisał:

 

Kolego Goldii_M po pierwsze nie musisz rozbierać radia wystarczy ze klikniesz titl jeśli nie zjedzie na dół przytrzymaj dłużej i kliknij trzymając sześć sekund róg prawy górny ekranu to spowoduje awaryjne wysunięcie płyty

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja potwierdzam, u mnie nie wypluwa tą metodą płyty.  

 

 

Zjechał Ci ekran w dół ? Jeśli nie chce na naciśnij titl szybko trzy razy

 

U mnie nawet bez naciskania klawisza titl tylko przytrzymanie prawego Górnego rogu ekranu powoduje wyrzucenie płyty map .

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nikt nic nie pisze o młodszych wersjach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artur.wac jak będziesz w Gdańsku musisz odebrać ode mnie browara :) 

Faktycznie to był spalony ten bezpiecznik,  potwierdzam też - wysuwanie płyty po przytrzymaniu działa.

 

Może wywaliło bezpiecznik bo podłączałem radio częściowo rozkręcone (bo chciałem zobaczyć czy pod zjeżdżającym panelem nie ma jakichś śrubek trzymających cały  przód radia bo  nie chciał odejść.

 

Już teraz wszystko działa. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok nie ma za co grunt ze działa a jak będę w Gdańsku na pewno się przypomnę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, goldii_M napisał:

Dzięki, wszystko już działa jak wcześniej :)

 

zastanawiam się tylko nad dorzuceniem zestawu głośnomówiącego tylko muszę się jeszcze dobrze rozczytać i chyba poszukać softu bo mam coś koło 5000 i mapy 2007.

 

Jak masz mapy z 2007r to soft też będziesz miał stary, raczej jakiejś 4xxx.

 

Jedyna różnica to nakładane linie na obrazie z kamery cofania. Pewnie są jeszcze jakieś zmiany ale raczej wewnętrzne, bo w menu dodatkowych lub ulepszonych funkcji poza tymi liniami nie widać.

 

PS. Jakbyś chciał przetestować nowszy soft to odezwij się na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy jak widać 5400 i mapy 2014 ale szału nie ma ...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, goldii_M napisał:

Dzięki, wszystko już działa jak wcześniej :)

 

zastanawiam się tylko nad dorzuceniem zestawu głośnomówiącego tylko muszę się jeszcze dobrze rozczytać i chyba poszukać softu bo mam coś koło 5000 i mapy 2007.

 

Zestaw głośnomówiący wymaga tylko podłączenia mikrofonu. Większość kupowała mikrofon Kenwood, ja zaadoptowałem ze starego zestawu głośnomówiącego parrota. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 25.05.2016 o 20:44, piwozniak napisał:

@baca, jestes 100% pewien?

Bo z tego wynika ze to jest podlaczenie RDS-TMC (czyli podlaczenie anteny odbierajacej jakies tam dane co do ruchu drogowego itd itp...)

 

subarunavirear.jpg

 

 

Wydaje mi sie zeby miec usb/ipod/aux to potrzebujemy:

 

H621SFG750

 

 

Czy ktoś z Was ma rozpiskę jakie sygnały na który pin powinny iść z mikrofonu? Mam taki jakiś zwykły w samochodzie, z trzema kabelkami (czerwony, czarny, biały, nie wiem który od czego jest), które nie są uszeregowane w kostkę. Poprzedni właściciel mówi, że dopóki nie miał wyciągniętego radia, miał opcję zestawu głośnomówiącego. Później widocznie osoba składająca radio nie ogarnęła tych kabelków, ale teoretycznie powinno to działać.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, działa! :)

 

Tzn wykrywa mi zestaw i można się łączyć, odbierać, itp, ale jeszcze muszę zrobić porządek z masą do mikrofonu, bo ktoś wcześniej, żeby zestaw był widoczny, zmostkował oba kabelki od mirofonu. Wtedy jest on widoczny dla radia, ale nic z tego mikrofonu nie słychać. 

Dziś już jest późno, więc jutro podepnę pod "-" dobrą masę i zobaczymy czy będzie wszystko ładnie słychać.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ogarnięty - na pin1 dałem masę, 4 i 5 kabelki z mikrofonu. Wcześniej ktoś wszystko pospinał w jeden kłębek i co prawda wykrywało zestaw, ale nic z mikrofonu słychać nie było. Jeszcze się okazało, że kabelki przy mikrofonie musiały dostać jakiegoś przebicia i musiałem je porozcinać i spiąć. 

Mikrofon mam przyklejony zaraz za kierownicą przed zegarami. Nie testowałem w trakcie jazdy, ale przy włączonym silniku i przegazówkach druga strona dobrze mnie słyszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak genialna, że jej totalnie nie rozumiem.

Moja nie reaguje na pojedyncze kliknięcie tilt a powinna - przytrzymanie wypluwa płytę w trybie awaryjnym czy jakoś tak, czyli sam przycisk działa,

po tym jak ekran się otworzy, jedyna opcja aby go zamknąć to ręcznie. Myślałem, że to wina płyty, ale mam płytę od Faza20 u którego działa normalnie a u mnie niestety nie. Niby wszystko działa ale jednak nie działa tilt i takie tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi all,

 

I have sti hatchback 2009. I installed bluetooth mic KNA-VC300, but nothing happend. Dealer menu says that mic is not connected. It is connected, i checked it twice. I dont have a phone menu  icon on the screen, so i cant setup or pair phone. I read that i need some firmware update. Try to search some iso dvd firmware but no result. Can you help me please? Need  i other mic, other radio or other firmware? I have FXDD07EF2 radio also.

Thank you, greetings from slovakia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hello,

 

Trafiłem dzisiaj na taki link:

 

http://www.satnavupdatestore.co.uk/subaru-core-2-201617-satellite-navigation-map-update-set-70-p.asp

 

Czy ktoś z Was ma już za sobą aktualizację map do 2016/17?

Dotychczas najbardziej aktualne były zdaje się z 2014, prawda?

 

 

Edytowane przez Aras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...