Skocz do zawartości

Głośniki tylne w drzwiach


palmall

Rekomendowane odpowiedzi

No więc przestały mi grać, cisza, zero null... nie wiem teraz czy się coś odpięło czy co z nimi nie tak? Od czego zacząć szukać w ogóle? Wyrywać radio najpierw i sprawdzać czy jest wyjście w ogóle czy rozbierać drzwi tylnie i sprawdzać czy coś tam się nie urwało/rozlutowało?

Wiem że w słupku jest kostka cała - ktoś ma może schemat które piny są do głośników? I którędy te kable idą w strone radia?

 

Najpierw z tego co kojarzę nie grał jeden, a wczoraj sprawdzałem i nie grał też drugi :/

 

Uprzedzając - radio jest dobrze ustawione jeżeli chodzi o balans przód/tył lewy/prawy. Po prostu obydwa tylnie przestały grać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc przestały mi grać, cisza, zero null... nie wiem teraz czy się coś odpięło czy co z nimi nie tak? Od czego zacząć szukać w ogóle? Wyrywać radio najpierw i sprawdzać czy jest wyjście w ogóle czy rozbierać drzwi tylnie i sprawdzać czy coś tam się nie urwało/rozlutowało?

Wiem że w słupku jest kostka cała - ktoś ma może schemat które piny są do głośników? I którędy te kable idą w strone radia?

 

Najpierw z tego co kojarzę nie grał jeden, a wczoraj sprawdzałem i nie grał też drugi :/

 

Uprzedzając - radio jest dobrze ustawione jeżeli chodzi o balans przód/tył lewy/prawy. Po prostu obydwa tylnie przestały grać. 

Może dziwny zbieg okoliczności, a może jedna z końcówek mocy w radiu wyzionęła ducha. Schemat pomoże Ci odnaleźć prawidłowe piny w kostce przy radiu.

wi-13970e.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojo wiedzialem że na ciebie liczyć można zawsze, powiedz jeszcze czy żeby się do tej kostki dobrać to muszę rozbierać konsole? 

Jakiś manual jak się zabrać za to?

Niestety kostka jest podłączona z tyłu radia. Załączam manual wyjęcia radia. Powodzenia, dasz radę. :)

post-13696-0-17566100-1433096991_thumb.png

post-13696-0-39366000-1433096999_thumb.png

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...