Skocz do zawartości

Modyfikacja sygnału dźwiękowego


FanSub

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Koleżeństwa do fabrycznego sygnału jednotonowego dołożył drugi klakson,  niskotonowy ? Rzadko trąbię, ale po pierwszym użyciu pełna konsternacja, co to jest  - trabant  czy maluch ? Trochę śmiesznie i strasznie jak na samochód ca za 100 tys.. Oczywiście przez tę ewentualną modyfikację nie chcę stracić gwarancji. Będę wdzięczny za informacje. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

FanSub znalazłeś jakieś rozwiązanie? Ja dziś znalazłem się w awaryjnej sytuacji i pierwszy raz użyłem klaksonu w nowym OBK. Masz rację - było straszenie i śmiesznie. Strasznie przede wszystkim dlatego, że kierowca ciężarówki, za którym stałem postanowił nagle pojechać do tyłu. Nie widział mnie i co gorsza nieusłyszał mojego "klaksonu". Uratowała mnie ewakuacja na wstecznym.

Może by tak zapodać Hella Supertone? Albo zrobić przeszczep z innego auta. Forek SG miał piękny dwutonowy klakson. Skoda mojej małżowiny też ma konkretny dwutonowy klakson. Muszę popatrzeć, może zrobię potajemnie podmianę :)

Edytowane przez spawalniczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spawalniczy, jeszcze nie, ale w lipcu jadę na przegląd i rzucam temat serwisowi. Oczywiście o wyniku działań poinformuję. A Twój nowy Outback to super auto, gratuluję serdecznie, natomiast brak klaksonu dwutonowego w takim aucie, to... przestępstwo kwalifikowane :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...