Skocz do zawartości

Nowe radio subaru MY15


Opi

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o to radio (stacje multimed.) co na zdjęciu w załączniku. Fabrycznie w Foresterach od MY15 i w nowych Outbackach.

 

Czy komuś udało się połączyć za pomocą MirrorLinka z telefonem (Android)? Ja jak do tej pory niestety nie mogę się połączyć z Samsungiem Galaxy S4 i9505 (ani na androidzie kitkat ani na nowym Lolipop)

 

Drugie pytanie mam o odtwarzanie filmów. Przetestowałem i zadziałała mi tylko część filmów. Np. Bajki dla córki i też nie wszystkie, mimo iż wszystkie były w formacie .avi. Jedyna różnice jaką zauważyłem to rozmiar pliku te które mi odtwarzało miały poniżej 200mb, pozostałe miały ponad 200mb to jak narazie jedyne moje przypuszczenia.

 

 

Czy komuś się udało połączyć MirrorLinkiem albo wie coś więcej w temacie video odtwarzania albo jest w stanie pomóc/doradzić?

 

Pzdr

post-15861-0-57467000-1432819351_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Z mirror link jest problem. Większość telefonów się nie łączy ( wydaje się, że standard tego systemu nie jest jeszcze wystarczająco dobrze dopracowany ).

Z naszego doświadczenia wynika, że łączy się Samsung Galaxy S2 i S3.

Temat zgłoszony do FHI.

 

Temat odtwarzania plików AVI niestety nie jest mi znany.

 

Pozdrowienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

mimo iż wszystkie były w formacie .avi

AVI to tylko kontener (jak większość formatów filmów), który zawiera obraz kodowany jednym z wielu kodeków oraz dźwięk kodowany również jakimś kodekiem (innym niż obraz). Zapewne stacja z Forka ma problem z pewną kombinacją kodeków której używasz. W sumie nic dziwnego, wszystkie te multimedialne kombajny do samochodów odstają swoimi możliwościami o 5-10 lat od tego co potrafią zwykłe tablety. Taka polityka producentów aut i ich bezwład decyzyjno-produkcyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...