Jump to content

Nowe radio subaru MY15


Opi
 Share

Recommended Posts

Chodzi mi o to radio (stacje multimed.) co na zdjęciu w załączniku. Fabrycznie w Foresterach od MY15 i w nowych Outbackach.

 

Czy komuś udało się połączyć za pomocą MirrorLinka z telefonem (Android)? Ja jak do tej pory niestety nie mogę się połączyć z Samsungiem Galaxy S4 i9505 (ani na androidzie kitkat ani na nowym Lolipop)

 

Drugie pytanie mam o odtwarzanie filmów. Przetestowałem i zadziałała mi tylko część filmów. Np. Bajki dla córki i też nie wszystkie, mimo iż wszystkie były w formacie .avi. Jedyna różnice jaką zauważyłem to rozmiar pliku te które mi odtwarzało miały poniżej 200mb, pozostałe miały ponad 200mb to jak narazie jedyne moje przypuszczenia.

 

 

Czy komuś się udało połączyć MirrorLinkiem albo wie coś więcej w temacie video odtwarzania albo jest w stanie pomóc/doradzić?

 

Pzdr

post-15861-0-57467000-1432819351_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Dyrekcja SIP

Z mirror link jest problem. Większość telefonów się nie łączy ( wydaje się, że standard tego systemu nie jest jeszcze wystarczająco dobrze dopracowany ).

Z naszego doświadczenia wynika, że łączy się Samsung Galaxy S2 i S3.

Temat zgłoszony do FHI.

 

Temat odtwarzania plików AVI niestety nie jest mi znany.

 

Pozdrowienia 

Link to comment
Share on other sites

 

 

mimo iż wszystkie były w formacie .avi

AVI to tylko kontener (jak większość formatów filmów), który zawiera obraz kodowany jednym z wielu kodeków oraz dźwięk kodowany również jakimś kodekiem (innym niż obraz). Zapewne stacja z Forka ma problem z pewną kombinacją kodeków której używasz. W sumie nic dziwnego, wszystkie te multimedialne kombajny do samochodów odstają swoimi możliwościami o 5-10 lat od tego co potrafią zwykłe tablety. Taka polityka producentów aut i ich bezwład decyzyjno-produkcyjny.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...