Skocz do zawartości

płytki do szpery tylnego dyfra


tamer9

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś z Was, czy są do dostania pojedyńcze płyki do szpery do tylnego dyfra R180. Po rozbiórce mojego dyfra, okazało się, że kilka płytek jest już zużytych i potrzebuję je wymienić. Podobno jest dostępny komplet wszystkich płytek, ale najtańszy nie jest, a ja potrzebuję tylko kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Nie wiem czy to prawda, ale słyszałem że w Kaps można kupić jedynie cały zestaw płytek, który podobno kosztuje niewiele mniej niż cała nowa szpera.

 

EDIT:

Faktycznie na ich stronie jest info o pojedyńczych płytkach o różnych grubościach: http://eng.kaps-transmissions.com/filter-products/subaru

Orientujesz się może, czy w Polsce ktoś sprzedaje ich produkty

Edytowane przez tamer9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytaj w race-rent w Alwerni.

dzięki!

mają na stronie nawet cennik

Chłopaki z Mysiadła powinni mieć na miejscu pojedyncze płytki - przynajmniej mieli jak robili moją szperę

dzięki, zadzwonię do nich jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kontakt z Race Rent jest trochę utrudniony - nie odpisują na maile. Telefonicznie w końcu udało mi się dowiedzieć, że Kaps podobno nie robi już tych płytek, bo im się nie opłaca (został im na stanie tylko jeden rodzaj). Jak wysłałem maila bezpośrednio do Kapsa, to do dzisiaj czekam na odpowiedź...

W Mysiadle nie mieli płytek.

Udało mi się dostać zestaw płytek STI, więc problem rozwiązany (tyle że niestety koszty większe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...