Skocz do zawartości

Impreza 03-07 WRX drążek zmiany biegów


arnoldpe

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli odbieram swojego Fora z MTS. Jedni mnie zlinczują inni zrozumieją, ale mimo włożonych tys zł w Forka cały czas myślę o Imprezie WRX :) Proszę nie bić ! 

 

Zastanawia mnie jedno: przeglądam ogłoszenia od około roku i za każdym razem czy to na DE, czy NL czy PL ogłoszenia jeżeli auta ma przejechanie 100-150 tys drążek zmiany biegów (jeżeli już ma zdjęcia) jest maksymalnie zjechany. O czym to świadczy ? O złej jakości skóry w WRX ? Czy o zabawach rajdowych ? 

 

U mnie w Forku przy 217.000 drążek wygląda w stosunku do tych jak nowy. 

 

Drążek ze zdjęcia ma ok 120 tys obstawiam mocno, że realnego przebiegu. 

 

10402697_860532913991150_705151859264076

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O czym to świadczy ?

 

O skorygowanym przebiegu. /??/ 

 

No właśnie niekoniecznie. Dwa modele były z NL z potwierdzonym urzędowo przebiegiem. Dlatego moje zdziwienie i pytanie.

 

 

Hej, u nas w WRXie po 100 tysiącach gałka była zniszczona, trzeba było kupić nową. Może gorszy materiał, a może przypadek. Ciężko ocenić, ale w Forku lepiej się trzymała ;)

Dzięki. Dziwna sprawa, że aż taka słaba ta skóra. Fajnie jakby się wypowiedzieli pozostali użytkownicy WRX. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nalatane prawie 140k km i zarówno kierownica jak i drążek zmiany biegów praktycznie jak nowy.

Duże znaczenie ma jakie kto ma ręce, naprawdę :). W naszych samochodach służbowych przy przebiegach ponad 100k km niektórzy mają mocno wytartą kierownicę, niektórzy jak nową...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja kupowałem swojego to byłem przerażony wytarciami. Kierownicy nie miałem co oceniać bo została zmieniona na 'nowszy' model 3ramienny, ale drążek jest starty. Pamiętajmy, że wiele ludzi trzyma ciągle rękę na drążku zamiast na kierownicy - to może w pływać na zużycie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość splawikx

Hej, u nas w WRXie po 100 tysiącach gałka była zniszczona, trzeba było kupić nową. Może gorszy materiał, a może przypadek. Ciężko ocenić, ale w Forku lepiej się trzymała ;)

 

Mam znajomego z WRXem, jakies 170 tysi przebiegu i gałka strasznie zużyta. Także może to kwestia słabszego materiału w tych modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...