Skocz do zawartości

Kłodzko,Walbrzych,Dzierżoniów,Świdnica


Mateusz Sobczak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, co prawda nie wiem jaka bedzie reakcja na moj temat ale tak szukałem na forum i jedyne spoty woj. Dolnośląskie odbywają sie regularnie ale w stolicy czyli Wrocławiu. Moze by tak zorganizować jakis spot w okolicy w/w miast ?? Czy ktos chetny ?? Mamy takie piękne tereny wiec miejsce sie znajdzie ;)

 

Pozdrawiam

Mateusz

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

post-20313-0-87919900-1432581915_thumb.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miłą chęcią chciałbym się spotkać, ale niestety auto jest rozebrane i zagada mi dopiero w pierwszej połowie czerwca jak wszystko dobrze pójdzie, i wtedy możemy wspólnie coś zorganizować, szkoda że już teraz nie moge ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miłą chęcią chciałbym się spotkać, ale niestety auto jest rozebrane i zagada mi dopiero w pierwszej połowie czerwca jak wszystko dobrze pójdzie, i wtedy możemy wspólnie coś zorganizować, szkoda że już teraz nie moge ;(

 

A co takiego w nim robisz ?? I u kogo jak mozna wiedzieć ??

Zapraszamy co niedzielę o 19 do Bolesławca na dolnym śląsku ;). Co prawda spot nie tylko subarowców, ale generalnie japońców :D. I Subarów też jest całkiem sporo ;)

 

attachicon.gifsub.jpgattachicon.gifsub2.jpg

 

Pozdrawiam :)

Jestem caly tydzien na delegacji w Bolesławcu, tzn Kruszynie a na weekendy wracam do domu ;) ale moze kiedys jak bede wiedział ze zostaje na weekend to zabiorę swoja Imprezę ;)

Pozdrawiam

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zapraszamy co niedzielę o 19 do Bolesławca na dolnym śląsku ;). Co prawda spot nie tylko subarowców, ale generalnie japońców :D. I Subarów też jest całkiem sporo ;)

 

attachicon.gifsub.jpgattachicon.gifsub2.jpg

 

Pozdrawiam :)

Jestem caly tydzien na delegacji w Bolesławcu, tzn Kruszynie a na weekendy wracam do domu ;) ale moze kiedys jak bede wiedział ze zostaje na weekend to zabiorę swoja Imprezę ;)

Pozdrawiam

Mateusz

 

Daj znać, to zrobimy coś w tygodniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja dokladniej Dzikowiec, tak wiec tylko kilka kilo

a to wypada mi po drodze dzisiaj do Bromouv  - po Gambrinusa i Kozela ;)

 

Ja bywam nieraz w Srebrnej w Stodole, ogólnie piękny klimacik miasta tam jest i te widoki  :)

Edytowane przez Maciey555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wam pasuje, w tygodniu, jakis wieczor/popoludnie, czy jakis week? Zapraszalbym was wszystkich bardzo serdecznie do mnie, mozemy sie spotkac w Slupcu na parkingu pod intermaszem i wybrac sie na parking widokowy. Tam jakas sesja mozna zrobic ognisko i milo spedzic czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...