Skocz do zawartości

Problem subrau Legacy, sprzęgło,skrzynia,


Skades

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam Subary legacy z 2000r 2.5 benzyna AWD problem jest z biegami a mianowicie, wciskam sprzęgło wrzucam bieg (normalnie wchodzi) puszczam sprzęgło i nic sie nie dzieje zero reakcji na kazdym biegu, moge sobie je wbijac nawet bez sprzęgła a samochód stoi w miejscu, nie wiem co mogło sie popsuć, dodam ze koła nie są zapieczone bo autko mozna spokojnie popchać, po wymianie bezpieczników spalonych przy zmianie biegów było słychać zgrzyt taki jak w kazdym aucie bez uzycia sprzęgła ale autko i tak stało w miejscu nie wiem co sie mogło stać nie wiem od czego zacząć, odpowietrzałem sprzęgło i nic zero reakcji, POMOCY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

to jest stały napęd na 4 osie
Każde Subaru z manualną skrzynią ma stały napęd 4x4 a reduktor tylko skraca przełożenia skrzyni biegów i nie ma nic wspólnego z rozdziałem napędu. W każdym razie wygląda na problem ze sprzęgłem ,ale przez internet to tylko wróżenie . Auto na podnośnik i ogarnięty mechanik zdiagnozuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje sie ktos jak wyciagnac skrzynie? mianowicie chodzi mi czy za maglownica która strasznie przeszkadza tez sa jakies śruby od skrzyni biegów?? i czy koniecznie musze rozpinać połosie zeby dostać sie do sprzęgła??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...