Jump to content

Dinozaury żyły w czasach ludzi, neandertalczycy są wśród nas

man111

Recommended Posts

http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34397,3696597.html

Nie wiem, już czy śmiać się, czy płakać... :???: :twisted:

Niby prawda, bo wystarczy choćby popatrzeć na Gala, który nie dość, że jakoś planetoidzie się wymknął to jeszcze zeżarł Outbacka :wink: :roll:

Ale mimo wszystko odwoływanie się do smoka wawelskiego i potwora z Loch Ness to już przegięcie :shock: :twisted::mrgreen:

Ponadto pojawia się pytanie, kto na Forum reprezentuje neandertalczyków :?: Przyznać się, ale to już :twisted::mrgreen:

Ponadto pojawia się pytanie, kto na Forum reprezentuje neandertalczyków :?: Przyznać się, ale to już :twisted::mrgreen:

Ja tam nie wiem, ale z wyglądu, to najbardziej pasuje ten:

6290065524485ea46bf6ab.jpg

:mrgreen:

ROTFL :mrgreen:

No, ale było nie było uczłowieczył się ciut i opanował obsługę sracza w Hiltonie (podobnie jak ktoś w tamtym wątku zdecydowanie obstawiałbym funkcję MASSAGE+FRONT) :twisted::mrgreen:

Tyle, że w takim słuczaju z oglądania fabryki Subarynek nici... Będzie tam siedział do wylotu :wink: :roll: :mrgreen:

No, ale było nie było uczłowieczył się ciut i opanował obsługę sracza w Hiltonie (podobnie jak ktoś w tamtym wątku zdecydowanie obstawiałbym funkcję MASSAGE+FRONT) :twisted::mrgreen:

Nie wiem, czy akurat funkcja MASSAGE+REAR nie była raczej w użyciu. W wersji DEEP oczywiście! :twisted:

:mrgreen:

Wiecie, jakiś rok temu oglądałem jeden z odcinków 17 serii The Simpsons. Było w nim właśnie o tym jak fanatycy zdobyli władzę w Springfield i zakazali nauczania o teorii ewolucji, którą to można było jedynie poznac na "tajnych kompletach". Oglądałem to porykując ze śmiechu z wybryków Homera(nie związanych z głównym wątkiem) i nie wyobrażałem sobie w najśmielszych koszmarach, że mogę to zobaczyc na własne oczy w życiu. Was to bawi, a mnie lekko przeraża... :roll: