Skocz do zawartości

Montaż dodatkowych wskaźników.


kuba_wrx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Większość z Was ma u siebie dodatkowe wskaźniki, moje pytanie to którędy najwygodniej przeciągnąć kable od komory silnika do wnętrza ? Auto to WRX Bug :)

Pozdrawiam.

Nie wiem jak w BUGu ale w moim lanosie - zrezygnowałem z nurkowania pod auto, szukania przelotek w grodzi, gdzie kable od silnika idą itd...

Zdjąłem lewe nadkole (od strony kierowcy) - i tam też idzie na wierzchu cała wiązka kabli (od skrzynki bezpiecznikowej koło akumulatora) i wchodzi do kabiny (do bezpieczników pod kierownicą) - mniej-więcej przy nogach kierowcy jest tam guma-uszczelnienie przez które przechodzi wiązka, i da się przez to przełożyć jeszcze swoje kable - ja dorobiłem w gumie otwór i przełożyłem całego peszla fi10 między kabiną a komorą silnika, więc przerzucenie kolejnego kabla to nie problem. 

Nie wiem jak w BUGu ale u mnie nadkole przykręcone jest na górze (śruby do reszty budy pod krawędzią maski), jedna śruba widoczna po otwarciu drzwi, jedna pod plastikową wkładką w rogu szyby (wkładka wkładana na zatrzask), oraz jedna śruba przy zawiasie drzwi (pod kratką-dokładką STI, która też tylko na kołki na wcisk jest do budy montowana). Jest jeszcze śruba z przodu - pod reflektorem - i jej nie trzeba odkręcać (nadkole odejdzie na dobre 10-20cm jak na zawiasie bez jej zdejmowania). Tak więc jakieś 6-7 wkrętów i masz dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...