Skocz do zawartości

Jaki hak polecacie?


gregory_076

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jestem nowy więc na wstępie pozdrawiam wszystkich użytkowników forum! :) 


Chciałbym się Was poradzić w temacie zakupu haka. Od niedawna jestem w posiadaniu Subaru Forester 2.0 WV 4X4. Pierwszy raz mam auto 4x4. Hak jakiego szukam nie musi być jakiś super hiper nie wiadomo jaki, mam przyczepę ale będę używał jej sporadycznie. Sprawdzałem chwilę  w necie na stronach producentów i na allegro ale trochę się pogubiłem w temacie. Chciałbym kupić coś sprawdzonego ale nie jakoś mega drogiego. Mam kilka swoich typów ale na pewno znacie się bardziej. Zauważyłem, że rozstrzał cenowy jest duży bo trafiłem też na oferty kupna haków używanych, są kilka razy tańsze, ale ponoć nie mają homologacji i pochodzą z rozbiórki. Nie za bardzo mam kogo spytać. Myślicie, że będzie jakaś różnica w użytkowaniu między nówką a używką lub porostu napiszcie co wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na Forum.

 

1) co to za oznaczenie Forka - WV?

 

2) generalnie to:

https://www.google.pl/?gfe_rd=cr&ei=FC9UVeycB-GI8QfkuYGwDw&gws_rd=ssl#q=site:forum.subaru.pl+forester+hak

 

Masz do wybory firmówki jak Thule itp., masz jak wspomniałeś używki z rozbiórki, masz też tańsze nówki od np. polskich producentów. Na forum sporo osób chwaliło wyroby Autohak ze Słupska, czytałem o tym trochę i wygląda obiecująco: montaż łatwy, cena niezła, opinie OK. Brałbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Haki ze słupska są całkiem przyzwoite ( demontowana końcówka )i jak dla mnie rozsądna cena, do tego wszystkie śruby, tuleje, podkładki i czytelna instrukcja montażu.Unikałbym haków z demontażu nie dlatego że są jakieś gorsze czy zużyte ale ze względu na brak śrub i tulei. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

2 tyg temu samodzielnie zamontowałem SU44A (Słupsk) :) zero problemów, wszystko pasuje i ładnie się wpina/wypina. Cena to coś ok 400 pln z przesyłką, na priv mogę Ci podesłać szczegóły.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dopasowany do modelu auta hak to podstawa. Wygląda, służy, nie rdzewieje. Nie szukasz brakujących części. Oszczędzasz czas. Nie martwisz się, czy przyczepa zaraz nie odpadnie ;) Nie napisałeś z którego roku masz to swoje Subaru, ale generalnie wydaje mi si, że do tego auta produkują haki odkręcane. Ja mam Westfalię, ale wiem, że np. Thule też jest ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...