Skocz do zawartości

Aktualizacja map w Forku 2005


dedecjusz

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, aramir napisał:

Podobno nie ma glupich pytan ale musze je zadac. Jak sie dostac do tego czytnika pod daszkiem? Czy ten daszek jest na zatrzaskach i trzeba uzyc sily (wzglednej) czy jest on przykrecany i trzeba odkrecac deske?

Musisz okręcić ramkę zegarów, po stronie kierowcy jest śrubka z boku ramki, którą trzeba wykręcić. Dostęp do niej jest od strony zegarów. Reszta jest na zatrzaskach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, aramir napisał:

Podobno nie ma glupich pytan ale musze je zadac. Jak sie dostac do tego czytnika pod daszkiem? Czy ten daszek jest na zatrzaskach i trzeba uzyc sily (wzglednej) czy jest on przykrecany i trzeba odkrecac deske?

A jesteś pewien że czytnik jest pod daszkiem ? U mnie wiązka zasilania do czytnika była koło schowka pasażera po prawej stronie przy słupku drzwi przednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ipsx82 napisał:

A jesteś pewien że czytnik jest pod daszkiem ? U mnie wiązka zasilania do czytnika była koło schowka pasażera po prawej stronie przy słupku drzwi przednich.

 

Czy to na pewno przy słupku to jest ten moduł navi Garmin od Kenwood'a?

Koło schowka zakładali w ASO takie czarne lub białe pudełko z jakimś (chyba) konwerterem, żeby działało pełne audio. Pudełko ma podłączone zasilanie oraz wejście i wyjście przewodu A/V (ten najgrubszy z okrągłym wtykiem wielopinowym).

 

Jeśli ktoś z Was może ma taki konwerter to byłbym zainteresowany ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2022 o 12:56, skwaro napisał:

Musisz okręcić ramkę zegarów, po stronie kierowcy jest śrubka z boku ramki, którą trzeba wykręcić. Dostęp do niej jest od strony zegarów. Reszta jest na zatrzaskach. 

ok, dzieki wielkie

 

W dniu 6.10.2022 o 13:17, ipsx82 napisał:

A jesteś pewien że czytnik jest pod daszkiem ? U mnie wiązka zasilania do czytnika była koło schowka pasażera po prawej stronie przy słupku drzwi przednich.

no pewnosci faktycznie nie mam ale tak sie swietnie sklada ze i tak musz wyciagnac zegary zeby wymienic jedna zarowke to w sumie bedzie jedna robota :)

 

 

EDIT: maly update. Faktycznie czytnik byl pod daszkiem (okazalo sie ze nie bylo tam wogole karty i pewnie dlatego nie moglem skorzystac z kabla ktory mam wyprowadzony). Wgralem mapy UMP i wszytsko bardzo ladnie dziala. Dzieki wszystkim za pomoc

Edytowane przez aramir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...