Skocz do zawartości

Malowanie i renowacja felg


bartol

Rekomendowane odpowiedzi

renowacjafelg.pl ma dobre opinie więc tam uderzaj ;)

Potwierdzam, dają radę chłopaki. Robiłem u nich 2 komplety felg, jedne dość mocno zajechane do Toyoty Rav4 - wyszło super.

Rok temu kupiłem nowe felgi ale nie pasował mi ich kolor i dałem do przemalowania - znowu zadowolenie 100%. Jakbyś chciał zobaczyć efekt ich pracy to mogę Ci pokazać na moim forku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to wszytsko zalezy od wielkości felgi. Ja malowałem nowiutkie felgi, ktorych kolor mi po prostu nie pasował ale kupilem je w cenie o polowe mniejszej wiec pozowliłem sobie na odrobinę szaleństwa. Felgi te wymagały tylko piaskowania i malowania...niektóre nowe felgi wymagają niestety prostowania - takie czasy teraz mamy że nawet oryginalne felgi potrafią przyjść pokrzywione. Z tego co pamiętam płaciłem ~150zł za felgę 17"...ale musze jeszcze zerknąć dla pewności na fakturę.

 

Teraz szykuje się do odnowienia moich oryginalnych felg do forka SG XT. Nie są one w najlepszym stanie, są proste ale trzeba uzupełnić ranty wypiaskować i pomalować...wycena takiej przyjemności (na ul. Instalatorów 5) to ~1000zł.

Jak juz się zdecyduję na to to zrobię obszaerną relację zdjęciową z felg przed i po odnowieniu.

 

Co do czasu to pewnie zalezy od obłożenia, ale na jeden dzień to bym na pewno nie liczyl. Proces technologiczny troche trwa i pewnie trzeba liczyć min 2 dni.

 

A ile kosztuje malowanie piaskowanie aluminiowych felg 17'" w Markach...bo może dla porownania tam zawiozę moje felgi

Edytowane przez Skomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej jestem przekonany że zawiozę felgi do Marek...aż musze sprawdzić ile mnie wycenili za tą usuługę na Instalatorów.

 

Pozostaje tylko policzyć ile wynosi kompleksowo zrobienie jednej felgi, czyli usunięcie  starego lakieru + regeneracja + malowanie na dany kolor, bo w cenniku niedość że ceny sa bez Vat'u to jest tam oddzielnie koszt malowania odzielnie koszt naprawy, nie ma cennika za piaskowanie. No i w kazdym z warsztatów ostateczna cena pojawia się po oględzinach felgi którą zawiezie się na miejsce.

W najbliższych dniach spróbuje podjechać do jednego i drugiego warsztatu w sprawie wyceny

Edytowane przez Skomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe sprostowanie, odnalazłem fakturę za piaskowanie i malowanie felg 17" na instalatorów. Koszt to 492zł. Dzisiaj wieczorem postaram się wrzucić jeszcze jakieś pogladowe fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...