Skocz do zawartości

Forek I - wymiary bagażnika


pajac_am

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Byłby ktoś z posiadaczy Forków 1 generacji przed liftem, uprzejmy i podałby mi wymiary przedstawione na poniższym zdjęciu?:

1c89fd9f510a6c6bgen.jpg

Czyli:

A: szerokość w najwęższym miejscu (chyba, że po klapnięciu oparć gdzieś jest jeszcze węziej)

B: szerokość na wlocie

C: wysokość (tylko konkretnie w zaznaczonym miejscu, tam gdzie dach jest najniżej)

Dodatkowo jak komuś się chce to proszę o długość bagażnika do siedzeń i po złożeniu oparć tylnej kanapy, do przednich foteli (przy skrajnych ustawieniach przednich foteli)

Z góry dzięki.

Edytowane przez pajac_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Najwygodniej by było, jakby ktoś miarkę wziął i wymierzył. Ale rzuć okiem tu:
https://www.driverside.com/specs/subaru-forester-1998-2536-5262-0?style_id=14089

Moim zdaniem interesują Cię Rear Door Opening Height, Rear Door Opening Width oraz Cargo Box Width @ Wheelhousings. Przy czym druga wartość najpewniej pokazuje to najszersze miejsce z wcięciem, a nie to, które Ciebie interesuje, ale jakiś początek masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka dokładność potrzebna? co do 0,1mm czy od 1 cm?

 

A-94cm - mierzone na samej górze tuż pod plastikiem

B-108cm - mierzone nad zaślepką poniżej strzałki

B-110cm - mierzone pod zaślepką powyżej strzałki

C-77cm - tu uwaga: mierzyłem prostopadle plastik-tapicerka ze względu na fakt, że dół jest bardziej wysunięty niż góra; chyba że potrzebujesz nieprostopadły wymiar plastik-plastik?

 

Jak coś jeszcze potrzeba to pisz, domierzę

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszy dla mnie był wymiar A, czyli najwęższe miejsce między bagażnikiem, a kabiną.

@@xdavidx, jeżeli tapicerka na nadkolach jest pionowa i na dole jest tyle samo co na górze pod tymi plastikami jak piszesz, czyli 94 cm, to mi wystarczy. Także dziękuję ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

93,7cm - najmniejszy wymiar jaki złapałem. Tapicerka nie jest idealnie prostopadła w tym miejscu.

A jakbyś potrzebował 'ugrać' kilka dodatkowyc cm to moża tą tapicerkę (tapicerka boczna wraz z plastikiem osłaniającym rolkę pasa) zdjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...