Skocz do zawartości

Stacja multimedialna dedykowana CE4KK2


Andnal

Rekomendowane odpowiedzi

Z informacji Biura Audiopol: Model dostępny od 15 czerwca.

Druga informacja: Postaramy się zaoferować CE4KK2 dla pasjonatów SUBARU z forum w specjalnej super atrakcyjnej cenie tj.: 1999 PLN z mapami AUTOMAPA XL Polska lub 2199,00 brutto z AUTOMAPA EU. Od 1992 roku jesteśmy także pasjonatami tej marki, a obecny FORESTER jest naszym 6 tym SUBARU".  Gdyby ktoś był chętny na zakup, proszę na PW, poinformuję jak dokonać zakupu, zamówienia. Myślę, że warto.

CE4KK2 SUBARU FORESTER, XV.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Forum to nie targowisko ani portal aukcyjny. Umieszczanie wszedzie na forum - to juz 2 dział w którym widze twoje ogłoszenie - twojej oferty jest nie na miejscu i sa do tego odpowiednie działy tzn. gielda forumowa. Kazdy zainteresowany taka nawigacja bez trudu znajdzie  ja w internecie i wszystkie informacje na jej temat.

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Karas masz rację Forum to nie targowisko. Ze sprzedającym nie mam nic wspólnego. Tylko, że od dłuższego czasu poszukuję jakieś stacji dedykowanej i konkretnej nie mogłem znaleźć, w tej firmie mi się udało i CHCIAŁEM SIĘ TYM PODZIELIĆ, a że się jeszcze udało dla NAS wynegocjować cenę to taka nieprzyjemność z Twojej strony. Proszę znajdź tę stację na necie, jeszcze w takiej cenie i się wykaż. 2 działy bo xv i Forster.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andnal twój post wyglada jak ogłoszenie sprzedawcy bo jest podana i cena i magiczna formułka

 

 

dla pasjonatów SUBARU z forum w specjalnej super atrakcyjnej cenie

I tak tez go odebrałem. Jezeli czujesz sie urazony to przepraszam ale wyobrazasz sobie jakby wygladało forum jakby każdy uzytkownik cos "reklamował" :)

Zreszta swojego czasu tzn jak kupowałem XV tez poszukiwalem "wbudowanej" nawigacji. Oferte tej firmy znalazlem bez problemów. Oprócz tego  znalazlem tez nawigacje navidirect , która jest dużo tańsza od tej którą wkleiles. Jezeli nie chcesz firmowej stacji multimedialnej tylko firmy "krzak" to chyba głównym kryterium wyboru jest cena wiec warto sie nad tym navidirectem zastanowic.

Koniec, końców wybralem kenwooda kupionego w ASO.

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie moje słowa taki dostałem email


Coś z "cytowaniem" u mnie nie tak... Chodzi mi, że otrzymałem takiego emaila:"dla pasjonatów SUBARU z forum w specjalnej super atrakcyjnie cenie"

Karas co do navidirect oglądałem ten wynalazek i uważam (subiektywnie), że ce4 parametrami jest o wiele lepszy, a wcale nie droższy po upustach

Edytowane przez Andnal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z "cytowaniem" u mnie nie tak

cytujac robisz reklame co wcale nie jest potrzebne. Mogłes napisac bez cytowania np.: Panowie dostałem info od firmy krzak sprzedajacej systemy nawigacyjne ze specjalnie dla naszego forum oferuje dobre ceny - jakby ktos był zainteresowny napewno by ta firme znalazl i sie o wszystko dopytał. Co do naviextras jej cena to 1599pln bez znizek vs 2000pln czy 2199 ze znizkami wiec

 

 

a wcale nie droższy po upustach

jednak drozszy.

W dodatku polecasz cos czego jeszcze nie sprawdziłes w swoim samochodzie...

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, a ja nie odebrałem informacji podanej przez Andnala jako coś zdrożnego. Tak od czasu do czasu rozmyślam nad wymianą radia w aucie. Pytanie czy CE4 pasuje do mojego forka ( 2,5 XT MY 07, bez navi)? Trochę brakuje mi wejścia USB, no i nawigacja "przyklejana" do szyby wg instrukcji stwarza potencjalne zagrożenie w razie wystrzelenia poduszek ... no i dyndające kabelki sa nieco wkurzajkujące!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak drozszy. W dodatku polecasz cos czego jeszcze nie sprawdziłes w swoim samochodzie...

Nie ma już tej stacji, sprawdź dokładnie.

Kolego Karas nie chce mi się już z Tobą polemizować, właśnie żeby nie zaśmiecać postów. Podałem wszelkie informacje, aby każdy miał łatwy dostęp, a poza tym każdy (chyba) używa rozumu. Ty podając w którymś poście info. o Kenwoodzie też robisz reklamę. Ja natomiast podałem info. gdzie można kupić najtaniej, oto chyba chodzi na forum aby sobie pomagać, a nie tylko odpisywać na większość postów nie mając nic konstruktywnego do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawdę mówisz.

Kupowałem za 241usd, czyli w przeliczeniu ok 870zl. Cło i VAT nie istniało. Często zamienilbym na rzadko - sporo kupuje u majfrendów. ;-)

 

Wysłano z Mi4

Edytowane przez riDERQS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...