Skocz do zawartości

Czy któryś z forumowiczów sprowadza subarynki np. z DE


baca

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, potrzebuję rozejrzeć się za imprezą GH w DE... :)

 

Tak, jest forumowicz który się tym zajmuje. -> ...

 

(...)

 

Dużo ludzi z forum przez ...  auta kupiło, śmiało mogę polecić kontakt.

Edytowane przez tzd
polecanie działalności komercyjnej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ich oglądałem, to jeśli auto ma zwykłe ślady demontażu maski + jakiś malowany błotnik/maska to kwalifikowały auto do odrzucenia. Nie wiem w jakich cenach szukają aut, ale to chyba zależy od klienta jaki ma budżet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może i tak, ale Niemiec nie odda dobrego auta, szczególnie za cenę średnio rynkową ;)

 

A dlaczego by nie? Niemcy nie mają zakazu trzymania auta, aż się rozleci. Tak samo jak nakazu robienia rocznie co najmniej 20kkm przebiegu, choć niektórzy tak twierdzą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może i tak, ale Niemiec nie odda dobrego auta, szczególnie za cenę średnio rynkową ;)

 

A dlaczego by nie? Niemcy nie mają zakazu trzymania auta, aż się rozleci. Tak samo jak nakazu robienia rocznie co najmniej 20kkm przebiegu, choć niektórzy tak twierdzą. ;)

 

Może dlatego, że jeśli chodzi o finanse to mało kto jest filantropem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Może i tak, ale Niemiec nie odda dobrego auta, szczególnie za cenę średnio rynkową ;)

 

A dlaczego by nie? Niemcy nie mają zakazu trzymania auta, aż się rozleci. Tak samo jak nakazu robienia rocznie co najmniej 20kkm przebiegu, choć niektórzy tak twierdzą. ;)

 

Może dlatego, że jeśli chodzi o finanse to mało kto jest filantropem :)

 

Nie musi być filantropem. Wystarczy, że nie będzie pazerny i uczciwy, a takich tam nie brakuje. :) Sam się przekonałem. I paru moich znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, na tym forum Subaru sprowadza SIP, a używane można znaleźć u dealerów, a jak ktoś nie chce - to w necie :) Wujek google dostarcza nam wszystkiego :) Temat  zamykam.

  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...