Skocz do zawartości

Reperaturki tylnych błotników Impreza GD sedan gdzie dostać?


Lopez

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem, na jednym błotniku z tyły wyszły mi dwa bąble. Jeżdżę z tym ale jednak chciałbym już to zrobić.

Możecie mi powiedzieć gdzie dostane takie reperaturki do tylnych błotników do Imprezy GD sedan?  :)

Ewentualnie co można dopasować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie..do GC bylo...peugeot czy cos, ostatnio Sa do kupienia. Ale do gd to nie ma Nic, zadna firma tego nie zrobi chyba ze zaplaci sie przyslowiowy milion za projekt itd. Reasumujac, pozistaje dobry blacharz ktory wyrzezbi co trzeba albo kupno blotnika z netu bez rdzy. Smutno tylko ze nikt z tych ktorzy przerobili temat sie nie chce wypowiedziec, a widzialem WRX gorsze niz moj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Przerabiałem temat u siebie ( kupiłem bezwypadkowe auto z małym przebiegiem i 2-ma bąblami na samym rancie przy łączeniu ze zderzakiem , potem okazało się , że błotnik był kiedyś przetarty i słabo zabezpieczony antykorozyjnie przy naprawie) , po długich poszukiwaniach reparaturki skończyło się na zakupie drugiego poszycia błotnika (na aledrogo 350-450 PLN ) do pozyskania niezbędnego fragmentu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zastanawiam się jak inni regenerują ranty w imprezach, przecież to wszędzie gnije ??

U mnie w gf reperaturki podeszły z hondy, ale na rantach nadkoli z tyłu ponad 2mm szpachli. Ale nie ja robiłem ani nie zlecałem i nie wiem czy jest to dobrze zrobione. Na razie nic nie wychodzi.

 

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Hiszpanu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja planuje naprawę na lipiec. Mam GD z 2001 roku i tylnych rantów błotników prawie nie mam. Kupiłem reperaturki z poprzedniego modelu na allegro. Jakością nie powalają ale jest niezła baza do modelowania. Brakuje w nich części progu to będę się musiał trochę z tym pobawić. Przykładałem reperaturki do błotnika i mają one trochę inny promień nadkola ale to się też obejdzie. Na naprawę nadkola wewnętrznego żeby się nie bawić z wyprowadzaniem rantu kupiłem reperturki nadkoli wewnętrznych z Vectry A. w miarę pasują i pozwolą trochę czasu i nerwów zaoszczędzić;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U mnie ruda pojawiła się (na razie) na rancie błotnika po prawej stronie. Znacie blacharza z okolic Warszawy, który w normalnym pieniądzu by to ogarnął (przy okazji chce zawinąć/zrolować ranty)? Pytałem już w Stolycy, ale 1500pln za stronę mnie deczko nie podoba się :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...