Skocz do zawartości

Podświetlenie nawiewów Forester 2001


PiotrX77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak się dostać do wymiany żarówek w tym panelu nawiewów i przycisku klimy... widzę żarówki ale ni mogę ich wyjąć, zapewne od tyłu trzeba ale jak to coś wytargać...

 

wymieniłem już we wszystkich przyciskach i została mi tylko ta od ciepło zimno i klima... poziom nawiewu świeci

post-18125-0-24069000-1429704507_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mi się udało wymienić, gdy odkręciłem panel sterowania, i lekko odciągnołem w dół. Żarówka jest wkręcana w panel od tyłu. W takiej plastikowej oprawce. Ale z tego co pamiętam, to są dwie. Po bokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak sa 2 jedna po lewo druga po prawo po przekątnej... ale jeszcze jest w przycisku klimy na środku na dole... słyszałem ze ciężko jest ale az tak ? :)


a wyciągnąć nie moge bo plastiki mi tam blokują, sa pod ta blaszana ramką, zastanawiam sie czy ta ramka nie powinna być pod tym panelem tak jak jest to w przypadku radia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie pamiętam dokładnie, jak to było.

Rok temu z tym walczyłem. Ta ramka jest raczej dobrze, tzn na wierzchu panelu sterowania.

 

A spróbuj odgiąć lekko tą metalową ramke do góry, a sam panel w dół.

Ja to, jakoś tak, wyciągnąłem.

 

Śruby mocujące ta metalową ramke, są z tego co pamiętam, pod panelem schowka i oslony pod kierownicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :) chyba cos znalazłem jutro będę walczył. kompletnie rozebrana e jest a rano muszę jechać :) ale gałkę biegów tylko dokręcę i jazda :)
włączniki awaryjnych i szyb jakoś specjalnie się wyciąga?

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/27834-demonta%C5%BC-konsoli-%C5%9Brodkowej-i-tunelu-w-my99/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włącznik awaryjnych i grzanie szyby, wypchnąłem od "tyłu" ręka jak mialem odciagniety panel sterowania.

Myślę że jak dobrze nim poruszasz, prawo - lewo i będziesz ciągnął do siebie, to jakoś wyszarpiesz :-)

 

Zatrzaski mocujące, są po bokach włącznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...