Jump to content

Motomajówka 2015 z Hołkiem-Tor Mikołajki


rallyholic

Recommended Posts

MotoMajówka 2015. „RAZEM Z HOŁKIEM BUDZIMY ŁUKASZA!”

 

Drugiego maja, w sobotę, kierowcy (amatorzy jak i licencjonowani rajdowcy) oraz kibice mocnych moto-wrażeń będą mieli swoje święto. Na Torze Rajdowym Mikołajki po raz szósty ruszy „MotoMajówka 2015”. Jednym z głównych punktów imprezy będą zawody w formule Rallysprintu, podczas których kierowcy czterokrotnie zmierzą się z 2,5–kilometrową próbą sportową na bardzo wymagającym torze, znanym z Rajdu Polski – eliminacji WRC. Nowością będzie równoległy start dwóch załóg, co wzmocni ich rywalizację i bez wątpienia podniesie widowiskowość przejazdów. Tegoroczne zawody będą stanowić 2 Rundę II Pucharu 5 Torów.

Tradycyjnie już „MotoMajówka” będzie miała wymiar charytatywny. Łukasz Nowakowski – przebywający w śpiączce po ciężkim wypadku samochodowym mieszkaniec Mikołajek – pomimo rehabilitacji w krakowskiej klinice stale potrzebuje wsparcia w postaci środków na pielęgnację i dalsze leczenie. Ponownie, JUŻ PO RAZ CZWARTY swoją pomoc zadeklarował KRZYSZTOF HOŁOWCZYC, który weźmie udział w naszej imprezie, wspierając swoją osobą akcję „RAZEM Z HOŁKIEM BUDZIMY ŁUKASZA!”. Popularny Hołek nie tylko zaprezentuje swoje umiejętności podczas jazd pokazowych, ale sprawi, że każdy uczestnik „MotoMajówki 2015” będzie miał niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w licytacji i spełnienia swojego marzenia – PRZEJAŻDŻKI RAJDÓWKĄ Z MISTRZEM! Cały dochód z licytacji przekazany zostanie na dalsze leczenie Łukasza.

Tego dnia nie zabraknie innych atrakcji. Dodatkowo, dzięki uprzejmości stowarzyszenia „MAZURY PARALOTNIE”, które podczas tej edycji imprezy odpowiada za oprawę paralotniową, do wylicytowania będzie voucher na odbycie kursu latania ofiarowany przez Szkołę Paralotniową „Glajt”. Również będzie możliwość wylicytowania trzech przelotów pasażerskich motoparalotnią z aktualnym Wicemistrzem Świata z Teamu EC EXTREME. Na licytacje zostanie przekazana koszulka z autografami aktualnych Mistrzów Świata i Europy w Motoparalotniarstwie.

Kulminacyjnym punktem pokazów paralotniowych będą ewolucje w wykonaniu zawodników Złotej Polskiej Kadry Motoparalotniowej z Teamu EC EXTREME oraz zawodnika Polskiej Kadry Motoparalotniowej Pawła „Lojaka” Kozarzewskiego, który zaprezentuje swój kunszt latania między rozstawionymi na Torze Mikołajki dmuchanymi 12 metrowymi pylonami. Niewątpliwą gratką dla pasjonatów lotnictwa i widowni będzie, jak co roku, wielkie stoisko firmy EC EXTREME, która zaprezentuje swoje nowe produkty i nowinki na sezon paralotniowy 2015.

Przygotowaliśmy też coś dla miłośników boksu. Tych na pewno ucieszą licytowane dla Łukasza gadżety przekazane na ten szczytny cel przez Przemysława Opalacha – pięściarza wagi superśredniej – czempiona WBF World Champion, IBF International i WBC Baltic, mistrza świata federacji WBF w kategorii superśredniej. Popularny „The Spartan”, jako fan nie tylko sportów walki, ale i motoryzacji – zapewnia, że zrobi wszystko, by mimo obozu przygotowawczego do kolejnej walki stawić się na tej imprezie osobiście.

Całość uzupełni szereg atrakcji dodatkowych przygotowanych z pomocą naszych Partnerów. Między innymi dzięki firmie M-RACE będzie można przymierzyć się do fotela legendy rajdowych tras – SUBARU IMPREZY a firma QUADY-MRAGOWO.PL przekaże na licytację podwójny voucher na przejażdżkę gokartami na nowym torze kartingowym w Mrągowie oraz wystawi do wypróbowania kilka swoich maszyn. Podczas naszego wydarzenia nie zabraknie również zabytkowych perełek.

Z pewnością uczestnikom imprezy zasmakują wędliniarskie wyroby własne, które podczas tegorocznej „MotoMajówki” w formie plenerowego cateringu grillować dla Was będzie firma „Quraś – Smak Tradycji”.

 

Chcąc rozszerzyć akcję pomocy dla Łukasza, dzień wcześniej (piątek 1 maja po południu) na Torze w Mikołajkach odbędzie się trening rajdowy dla zaproszonych załóg, podczas którego będzie można odbyć przejażdżkę rajdówką na prawym fotelu pilota, z której dochód również powędruje do potrzebującego Łukasza. I tutaj OGROMNA NIESPODZIANKA! Wśród kierowców rajdowych, którzy będą pracowali tego dnia jako „CHARYTATYWNI TAKSÓWKARZE” swoją obecność a przede wszystkim pomoc Łukaszowi zapowiedział olsztyński kierowca – ZBIGNIEW STANISZEWSKI!

 

Regulamin uzupełniający i formularz zgłoszenia dostępny na www.ak-mazurski i pl i na naszym profilu na fb.

 

Zapraszamy!

Marek Wilkowski

Edited by rallyholic
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...