Skocz do zawartości

Forester XT STi - szkoda, ze nie w Europie


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

tE, MISTRZOWIE ANGIELSKIEGO - ONI TEGO W gb nie maja! oNA POWIEDZIALA - grey import. tO ZNACZY, ZE SE KTOS SCIAGNAL SAM Z JAPONII.

Ja, jako mistrz prostej natychmiast bym sie zamienil.

Choc nie jestem lysy i mam cienki kark. Kregoslupa moralnego tez nie zaposiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha - foryś terenowy, buahahaha :mrgreen:

 

:twisted:

 

:wink:

 

Fakt - z prawdziwymi terenówkami nie powalczysz, ale zdzwiłbyś się, przez co mój Foryś przejeżdżał poza czarnym (i z jakimi prędkościami - jeno opony odpowiednie trza było założyć których nabycie proste nie było)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malutki - patrząc choćby na prześwit forestera, można mieć pewność, że ogarnia teren i to bardzo dobrze (wszyscy pamiętamy szwedzki test forestera vs. niby-terenowego volvo i to, jak forester mu skopał tyłek w terenie). Przyczepiłem się tylko do określenia "terenowy", które - jak potwierdziłeś - chyba jednak nie jest w pełni precyzyjne 8).

 

Ale żeby było jasne: pełny respek dla forestera 8) :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie bez sensowne jest uzywanie auta z przeznaczeniem terenowym do tego zeby robic z niego rajdowke
Źle na to patrzysz. To jest po prostu najlepszy sportowy samochód na nasze drogi :mrgreen: Jedyny szkopuł, nie jest u nas sprzedawany... Gdybyś mieszkał w GB, to sam powiedz czym byś wolał wozić dzieci do szkoły, XC90 czy Foresterem STI ?

 

Wozilbym je Touaregime V10 TDI :mrgreen:

Przemeq mowiac "terenowy" mialem na mysli normalna wersje forestera przerobiona na STI, fakt lepije by zabrzmialo jakbym napisal podniesione kombi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ilu z was jezdzi w naprawde ciezkim terenie. Ja czasem sie bawie w pseudo-ciezkim terenie LandRoverem Disco + Defender po Mazurach. Teraz przyszla kolej na Forysia. Forys daje rade, naprawde.

Nie forsowalem nim rzek, ale seryjne LandRovery tez nie maja kominow. To co naprawde taki Defender potrafi wykorzytuja moze 4 osoby w Bieszczadach. Reszta z nas jezdzi po prostu kawalek poza szosa i to nazywamy "jazda terenowa".

Patrzac na przeswit Landroverow widac ze Forys nie jest taki zly i zanim sie powiesi na bebechach bedzie jechal. A jak sie powiesil na blocie to ... po prostu go wypchalismy do tylu.

Za to co za roznica gdy wracamy asfaltem szosa do domu! Defender zaczyna tanczyc przy 80km/h i najchetniej nie jezdze nim szybciej niz 60km/h.

 

PS

Do Ford Explorer juz nie wsiadam, ani jako kierownik ani jako pasazer. Ani toto jezdzi po piasku ani po asfalcie. Powinny byc naklejki ostrzegajace ze to auto nadajace sie na zakupy w Tesco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo-nie ma lepszego auta niż służbowe. Co do terenowych, dla mnie każde jest terenowe, które jeździ tam gdzie chcę poza asfaltem a gdzie nie daje rady zwykłe auto osobowe - nie mam wymagań jak Pan Samochodzik, nie muszę nim spływać po Biebrzy i wyjeżdrzać na Kozi Wierch. Zbytnie popadanie w ortodoksję nomenklaturową, SUV, półsuv, półterenowy, podniesione kombi rajdowe ćwierćterenowe itd itp. Dla odmiany dla mojego znajomego to u nas każdy jest terenowy bo każda droga to teren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik juz byl na forum. Tyle, ze Vicky nie bardzo sie zna - Forys STI ma 280KM, a nie 340...

 

Widzialem dzisiaj takiego na zywo....mhhh bajka :)

jasne ze sie nie zna. znamy sie tylko my. NIKT POZA NAMI NIE WIE nic! kurde nic O TEJ MARCE! Zwlaszcza jak ma przyprowadzony samochod na tor i jeszcze popierdala nim swobodnie.

Głupi babsztyl w dodatku angielka wiec z definicji kaszalot.

A moze ten akurat egzemplarz mial jakis tjunik czy cóś, bo aj się nie znam i nie wiem czy akurat ten model może mieć. Tak? Ale3 to na pewno sprawdziliscie juz dawno, ze to auto na pewno bylo gole jak śnięty turecki.

Precz z babami z programów moto! Baby do szydełek i wyszywanek oraz haftów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

 

Fakt - z prawdziwymi terenówkami nie powalczysz, ale zdzwiłbyś się, przez co mój Foryś przejeżdżał poza czarnym (i z jakimi prędkościami - jeno opony odpowiednie trza było założyć których nabycie proste nie było)...

 

A jakie to masz opony ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik juz byl na forum. Tyle, ze Vicky nie bardzo sie zna - Forys STI ma 280KM, a nie 340...

 

 

Mówi że ma 330 KM a nie 340 - polecam się lepiej wsłuchać ;-) I Vicky się zna, bo ten Foryś tyle ma, bo jest tuned by Lichfield Imports ;-)

 

Ładnie gada bo ma 3" wydech :twisted:

 

Subaru Forester STI Performance Pack

 

* 330 bhp @ 6000 rpm

* 330 lb/f t@ 3400rpm

* 4.8 sec 0-60mph

* 155 mph top speed

* 3” Milltek exhaust system with Sports Catalyst

* Individually Re-programmed ECU

*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

 

Fakt - z prawdziwymi terenówkami nie powalczysz, ale zdzwiłbyś się, przez co mój Foryś przejeżdżał poza czarnym (i z jakimi prędkościami - jeno opony odpowiednie trza było założyć których nabycie proste nie było)...

 

A jakie to masz opony ???

 

COLLINS 215/65/16 Ranger AT

 

Kupiłem specjalnie na tegoroczne Plejady i muszę powiedzieć że tam, gdzie było trochę ciężej spisywały się znakomicie - jeno na szosie podczas pamiętnej podróży za Azraelem w Clio robiło się czasami trochę niebezpiecznie w szybko przejeżdżanych zakrętach.

 

Wygląda to jak na zdjęciu poniżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...