Jump to content

Forester XT STi - szkoda, ze nie w Europie

Recommended Posts

niestety nie znam angielskiego ( byłem na polecanej stronie ). Czy mógł by mi ktoś podać dane techniczne. W Wiesbaden jest Forester z silnikiem H6 i dwiema turbinami ( prywatny tuning ). Miałem okazję jechać jako pasażer i zaglądnąć pod maskę. Baaaaaaaaaaaajka.

pozdrawiam. :D

Na pewno niegłupi samochodzik :) tym bardziej jak na polskie drogi, ale mimo wszystko jestem przy nowej Imprezie ;)

Pozdrowienia

Wojtek R

tonatos - dzięki za dane. Jak go kupię to zapraszam na przejażdżkę i na flaszkę. ( tylko w tej kolejności ). A potem Cię odwiozę do domu ..................................... żartowałem :lol:

Wielkie dzieki!

P.S. ja jestem Thanatos a nie Tonatos :lol::lol::lol:

Thanatos - sorry ale ja już otwarłem, tą obiecaną flaszkę no i tak wyszło.

żeby cię rozbawić. czat z lekarzem. pada pytanie : panie doktorze jak wyleczyć owsiki. odpowiedź : A CO .......................................kaszlą?

jeszcze raz przepraszam :? jest mi głupio!!!!!!!!!!!!!!!!

• 4 weeks later...

Hę ja napiszę tak, mam jeszcze Partnera i powiem szczeże że na dobrych (nowych) zimówkach nie raz wybierałem się w głęboki las zimą i zawszwe wyjeżdżałem z niego bez problemu. Zastanawiam się trochę nad Foresterem a zwłaszcza tak wypasionym lub Imprezą i chyba będzie Imprezas :)

G0zER polecam Imprezę, to naprawde rewelacyjne auto. Tylko tak sobie myśle, żę jak masz na tyle kasy żeby kupić nowego WRX-a za 155 tyś, to ja osobiscie wolałbym zaczekać chwilkę na to co pojawi się w 2003r. To dopiero bedzie maszyna :)

pzdr

Forester = Partner ???????? Przykro mi ----- ale nie.

Forester>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Partner - tak lepiej !!!

Proponyję przejażdżkę Foresterem XT lub S-turbo. Może zauważysz różnicę. Jeżeli lubisz głęboki las to proponuję Forestera z uwagi na wyższe zawieszenie a poza tym też jest DROGI.

Pozdrawiam Siwy łeb.

PS Ja kocham głęboki las i ..............szybkość. Dlatego wybrałem S-turbo.

Forester = Partner ???????? Przykro mi ----- ale nie.

Forester>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Partner - tak lepiej !!!

Proponyję przejażdżkę Foresterem XT lub S-turbo. Może zauważysz różnicę. Jeżeli lubisz głęboki las to proponuję Forestera z uwagi na wyższe zawieszenie a poza tym też jest DROGI.

Pozdrawiam Siwy łeb.

PS Ja kocham głęboki las i ..............szybkość. Dlatego wybrałem S-turbo.

Co do przeżyć w lesie - Przepraszam GOzER-a jeżeli źle zrozumiałem słowo "Partner". Jeżeli zrozumiałem dobrze i chodzi o samochód to podtrzymuję - tylko Forester. A Partnera wymienić na Partnerkę - gwarantuję spotęgowanie " leśnych" przeżyć.

Siwy łeb

• 3 years later...
  • 7 months later...

A poza tym popatrzcie: 340 KM, też subaru i przez to oczywiście też AWD, zaledwie troche cięższy od imprezy, a jednak to impreza była szybsza :twisted:.

wedlug mnie bez sensowne jest uzywanie auta z przeznaczeniem terenowym do tego zeby robic z niego rajdowke
Źle na to patrzysz. To jest po prostu najlepszy sportowy samochód na nasze drogi :mrgreen: Jedyny szkopuł, nie jest u nas sprzedawany... Gdybyś mieszkał w GB, to sam powiedz czym byś wolał wozić dzieci do szkoły, XC90 czy Foresterem STI ?

Gdybym miał w chwili obecnej kupić któreś z tych dwóch STI to miałbym problem.