Skocz do zawartości

wrx 2001 sprzęglo


ursusraketa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma innych trików albo skrzynia albo silnik :P Wyjmując skrzynie zrobisz to szybciej niż przez silnik ale jednak do tego potrzebujesz kanału bądź podnośnika. Jeśli wyciągniesz silnik to możesz przy okazji zrobić kilka napraw, wymian, modyfikacji np regulacja zaworów, wymiana rozrządu, ogarniecie rdzy z komory itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To oczywiste ze jak masz sprzęgło pull system koniecznie trzeba wyjąc sworzeń przed wyjęciem skrzyni biegów, ale to dla nie wtajemniczonych nie wiem o jakich 9 śrubach pisze kolega chyba to inny już samochód bo na wale na zamach idzie 8 czy to wrx czy sti wały maja tyle samo śrub dociski tez było i jest 6 sztuk nakretek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste ze jak masz sprzęgło pull system koniecznie trzeba wyjąc sworzeń przed wyjęciem skrzyni biegów, ale to dla nie wtajemniczonych nie wiem o jakich 9 śrubach pisze kolega chyba to inny już samochód bo na wale na zamach idzie 8 czy to wrx czy sti wały maja tyle samo śrub dociski tez było i jest 6 sztuk nakretek.

Ja nie pisze o mocowaniu kola zamachowego do walu tylko docisku do kola zamachowego. Zamach z sti:

 

post-8274-0-50556800-1430553119_thumb.jpg

 

9 śrub, no chyba ze liczyć nie umiem.

 

 

A tu zamach wrxowy, z allego jakiś. Rożnicę chyba widać?

 

http://allegro.pl/kolo-zamachowe-subaru-impreza-wrx-2-0t-01-05-gwara-i5109695187.html

Edytowane przez owad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

z 6 tez by poszedl na ten zamach na 9
 

 

A jakim sposobem? Nie mierzylem otworów, ale na oko widać ze rozstaw jest inny i średnica na której są otwory. Średnica zewnętrzna (zębatka) obu kol jest taka sama. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...