Skocz do zawartości

gdzie jest filtr kabinowy?


mly96

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy temu...

Panowie odkopię temat. W związku z parującymi szybami postanowiłem wyczyścić nagrzewnicę z syfu i zamontować filtr kabinowy. Problem tylko w tym, że w sklepie według katalogu dobrali mi taki, który za cholerę nie pasuje, jest trochę za duży. Czy ktoś, kto przerabiał ten temat, może mi powiedzieć jaki konkretnie filtr muszę kupić? Pomuków nie będę oszczędzał. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra, w końcu znalazłem czas żeby się tym zająć, wymieniłem filtr prawdopodobnie od robala, który mi sprzedali, na ten który podał ultras i cholerstwo nie chce wejść na miejsce. Piana na ustach i bluzgi, a ten zdążył mi popękać, bo rurki od klimy nie chcą go chyba puścić dalej. Pchać na siłę póki nie wejdzie, czy nie wiem o jakimś "myku"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, w końcu znalazłem czas żeby się tym zająć, wymieniłem filtr prawdopodobnie od robala, który mi sprzedali, na ten który podał ultras i cholerstwo nie chce wejść na miejsce. Piana na ustach i bluzgi, a ten zdążył mi popękać, bo rurki od klimy nie chcą go chyba puścić dalej. Pchać na siłę póki nie wejdzie, czy nie wiem o jakimś "myku"?

Może pomogę bo ostatnio przerabiałem temat ja zakupiłem ten http://allegro.pl/filtr-kabinowy-weglowy-subaru-forester-impreza-i6529632653.html do swojej wanny GT 99.Pytałem mechanika podobno też nie miałem zamontowanego,a ten z linku podpasował idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mały upload. Zamontowałem taki właśnie filtr jak w linku, z tym że nie obeszło się bez przeróbek, ponieważ rurki od klimy nie pozwalały mu wskoczyć na miejsce. Jednakże po zastosowaniu nożoterapii jakoś go wcisnąłem i efekt jest zauważalny. Powiedziałbym nawet, że wow, także polecam. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Czy filtr kabinowy występuje w wersji auta bez klimatyzacji - Impreza GG 2000r 2.0 ? Jeśli tak, to czy jest taki sam jak w wersji z klimą? Jeśli, nie to czy można bez rzeźby zamontować go w miejscu w którym powinien być?

Wiem, że jak zajrzę za schowek to się dowiem czy mam filtr, ale łatwiej przy padającym deszczu za oknem użyć klawiatury ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, pientaa napisał:

ale łatwiej przy padającym deszczu za oknem użyć klawiatury

To użyj jeszcze raz klawiatury/myszki i znajdź sobie np. tutaj:

http://opposedforces.com/parts/impreza/

albo po VIN tutaj: https://partsouq.com/en/catalog/genuine/locate?c=Subaru

Pzdr,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...