Skocz do zawartości

Zmiana deski rozdzielczej :)


WueM

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie....Z serii "głupich pytań przy pivku" :D

 

Jak wygląda kwestia zmiany deski rozdzielczej w polifcie na przedlifotwą?

 

Czy "dużo" jest z tym roboty?

 

Ubiegne równie głupie odpowiedzi w postaci...dużo :)

 

Zależy mi na konkretnej odpowiedzi...Poważnie :)

Deskę przedlifotwą kocham miłoscią bezgraniczną a mam okazję kupić imprezkę polifta...i w zyciu nie potrafię zaakceptować jej deski...Choćby nie wiem co- przedlift wpadnie na pewno...Juz kompletuje dodatkowe gadżety...cup holdery podłokietniki itp...Po prostu nie chce poliftowej deski :D

 

 

Najlepszym wyborem będzie kupic kompletną przedlifotwą...to pewne- ale co do tego...czy kostki wszelakich knefli itp. przełączników są inne w obu wersjach tak samo jak sterowanie nawiewami ?

 

Dzieki sliczne za wszelakie odp...

Edytowane przez WueM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dokładnie tak :-D

Aczkolwiek przód przedliftowy także uwielbiam...tutaj jednak tylko zderzak gtkowy sie ostal z przedlifta...reszta jest poliftowa...nie ma źle...całkiem dobre połączenie :-D

W środku za to najlepsze...deska przedliftowa i kubełki gtkowe z polifta :-P

Taki tam mix :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam siie.tak samo boczki na drzwiach w przedlifcie ladniejsze .Ogolnie jak bgm nie wiedzial i by mi ktos pokazal to bym powiedzial ze przedlift to polift i na odwrot.Podobna sytuacja byla w mazdzie 323f BA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ludzi tyle gustów...nieskromnir jednak napisze iz o ile w poprzednim Subaru miałem full przedlifta i nie mogłem przeżyć tylniego zderzaka tak w tym mam układ idealny...przedni zderzak gt'kowy przedliftowy...jest łagodniejszy...bardziej mi pasuje do ssaka..tylny poliftowy...i przedliftowe wnetrze...nic nie musze zmieniać :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 5 lat później...

Nieco odświeżę temat z małą różnicą że mi chodzi tylko o boczki drzwi. Jak schodzą się poliftowe zamiast przedliftowe? Z deską przedlift. Jak wiązka i klamki? Stylistycznie nic do nich nie mam ale z racji wzrostu koje lewe kolano ulegnie kiedyś degradacji przez przełącznik szyb. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...