Jump to content

Brak mocy w zakresie 2-3 tyś


Tomaxx89

Recommended Posts

Witam. Jestem nowym forumowiczem, posiadam forestera 2.0 122 km, ok 5 tyś temu założyłem instalacje gazową STAG pojazd był w naprawie w Józefowie u nieautoryzowanego serwisu Subaru który nic nie zdiagnozował oprócz wymiany świec i przewodów. Problem polega na tym iź od wolnych obrotów jest brak mocy aż do 3tyś. Po przekroczeniu 3 tyś jest odczuwalne jakby otworzył sie drugi zawór i wtedy dopiero auto zaczyna przyśpieszać. Być może temet ten był już wielokrotnie przerabiany na forum ale proszę o pomoc. Mam znajomego z takim samym silnikiem więc może zamieniłbym jakąś część w celu zdiagnozowania. Pozdrawiam i dziękuje z góry za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem, tak stwierdził mechanik z Józefowa. A co do tego tematu który niby się powtarza, nie ma zbyt wiele konkretów.

Edited by Tomaxx89
Link to comment
Share on other sites

Na początek zmień mechanika. Wymianę świec i przewodów mogłeś sam zrobić. A po wymianie świec i przewodów poprawa na plus czy bez zmian? od kiedy  silnik stracił moc? tak z dnia na dzień czy po wizycie w warsztacie lub po montażu LPG? 

Link to comment
Share on other sites

Tak gasnie wydaje mi sie ze spalanie wzroslo natomiast co jeszcze zauwazylem to ze po delikatnym wciskaniu gazu auto przyspiesza normalnie a gdy wcisne do podlogi to zamula i praktycznie nie przyspiesza. Znacie moze w okolicach minska mazowieckiego, siedlce, warszawa?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...