Skocz do zawartości

Brak mocy w zakresie 2-3 tyś


Tomaxx89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowym forumowiczem, posiadam forestera 2.0 122 km, ok 5 tyś temu założyłem instalacje gazową STAG pojazd był w naprawie w Józefowie u nieautoryzowanego serwisu Subaru który nic nie zdiagnozował oprócz wymiany świec i przewodów. Problem polega na tym iź od wolnych obrotów jest brak mocy aż do 3tyś. Po przekroczeniu 3 tyś jest odczuwalne jakby otworzył sie drugi zawór i wtedy dopiero auto zaczyna przyśpieszać. Być może temet ten był już wielokrotnie przerabiany na forum ale proszę o pomoc. Mam znajomego z takim samym silnikiem więc może zamieniłbym jakąś część w celu zdiagnozowania. Pozdrawiam i dziękuje z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek zmień mechanika. Wymianę świec i przewodów mogłeś sam zrobić. A po wymianie świec i przewodów poprawa na plus czy bez zmian? od kiedy  silnik stracił moc? tak z dnia na dzień czy po wizycie w warsztacie lub po montażu LPG? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gasnie wydaje mi sie ze spalanie wzroslo natomiast co jeszcze zauwazylem to ze po delikatnym wciskaniu gazu auto przyspiesza normalnie a gdy wcisne do podlogi to zamula i praktycznie nie przyspiesza. Znacie moze w okolicach minska mazowieckiego, siedlce, warszawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...