Skocz do zawartości

Przesiadka z subaru legacy na subaru wrx


Charoneo

Rekomendowane odpowiedzi

 

Top Gear seria 4 epizod 4 - Clarkson jechał z Londynu do Edynburgu i z powrotem Audi A8 V8 TDi na jednym baku.

 

Można? można! a ktoś pamięta co powiedział, jak już dojechał?

Uwielbiam takie przykłady bez podania pojemności baku. ;-)

 

no to widać, że nie oglądałeś, bo jakbyś oglądał to byś wiedział ;-P

 

https://www.youtube.com/watch?v=I10kCed3JM0

 

pozdrawiam wszystkich potrafiących googlować ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl okres gdy do pracy mialem 80km w jedna strone i jezdzilem WRX'em - moglem przejechac 480 km na jednym baku - jazda prawie w 100% autostradami, pozniej kupilem STI i okazalo sie ze wiekszy bak pozwala na ledwo 480km - jadac jak dziadek.  Nabylem wiec Legacy 2.5i i zasieg nie jest dla mnie problemem a ze moge jezdzic na tanszej benzynie to tez plus.  Koszty WRX'a sa wyzsze jesli jest to auto stare czy awaryjne, bo wiadomo ze podzespoly sie zuzywaja i trzeba je wymieniac.  Radosc jazdy w WRX byla spora, decyzja o aucie z automatem byla spowodowana korkami na drogach i kosztami zwiazanymi z paliwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam BUGA od ponad roku. Jeżdżę nim codziennie do pracy ponad 100km.  Koszty eksploatacyjne które poniosłem to wymiana tarcz hamulcowych, klocków i rozrządu. No i oczwiście płyny i filtry ale to normalne a ceny wcale nie są wyższe niż w każdym innym aucie. Może tylko tyle że trzeba to robić troszkę częściej.  O spalaniu można pisać wiele. Zależy od warunków jazdy itp. U mnie w przedziale 8,5 do 14. Teraz niestety muszę zrobić remont silnika ale się z tym liczyłem. Jedno jest pewne każde następne auto będzie z "imprezowej rodziny Wrx". To auto albo się kocha albo nienawidzi. U mnie jest to pierwsze i myślę że u większości użytkowników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...