Skocz do zawartości

radio 2 din do kamery cofania


frommert

Rekomendowane odpowiedzi

 

A na czyms takim można instalować mapy HERE ? Normalnie jak w każdym urządzeniu z androidem?

 

 

 

Taka mała uwaga. Te urządzenia są dość egzotyczne, to znaczy nie jest to Nexus że wszystko musi Ci się zainstalować. W praktyce u mnie lwią większość rzeczy instaluje wprost z Play Store (dawniej market), to czego nie ma da się zainstalować z apk które trzeba pobrać poza Sklepem (są dostępne na nacie, albo można zainstalować na swoim telefonie i użyć programu który jest w stanie wydłubać apk z tego), jest jednak mała bo mała, ale jednak szansa że jakaś aplikacja nie zainstaluje się z apk, miałem tak chyba z jakimś video rejestratorem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

post-8714-1430644677,0518_thumb.jpgpost-8714-1430644700,7286_thumb.jpg

Zwlekałem i przypada mi tytuł drugiego ;-) moje zamontowane jest od przedwczoraj, jak na razie jedyny problem, to jak podłączyć modem usb z Internetem, aby działał. Zainstalowałem program PPP do połączenia z netem modem łączy się, ale radio go nie widzi, pewnie problem jest brak roota. Tak więc na razie Internet mam z przenośnego routera wi-fi. Na razie wszystkie aplikacje ze sklepu Play instalują się bez problemu. Yanosik,mapy Here, Totom i Google działają, teraz chcę jeszcze znaleźć kamerkę usb do uruchomienia rejestratora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gifDSC_0933.JPGattachicon.gifDSC_0932.JPG

Zwlekałem i przypada mi tytuł drugiego ;-) moje zamontowane jest od przedwczoraj, jak na razie jedyny problem, to jak podłączyć modem usb z Internetem, aby działał. Zainstalowałem program PPP do połączenia z netem modem łączy się, ale radio go nie widzi, pewnie problem jest brak roota. Tak więc na razie Internet mam z przenośnego routera wi-fi. Na razie wszystkie aplikacje ze sklepu Play instalują się bez problemu. Yanosik,mapy Here, Totom i Google działają, teraz chcę jeszcze znaleźć kamerkę usb do uruchomienia rejestratora.

Hehehe, pochwal się jak coś znajdziesz fajnego. Może i ja rejestrator dołączę.

U mnie okazało się że ramka jest ciut za mała i musiałem rzeźbic. Wyszło spoko, a najlepsze jest dla mnie zaskoczenie jak seryjne.głośniki grają na tym radiu w porównaniu do radia subaru. Niebo a ziemia.

 

 

Wysłano z Mi4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_0933.JPG DSC_0932.JPG

Zwlekałem i przypada mi tytuł drugiego ;-) moje zamontowane jest od przedwczoraj, jak na razie jedyny problem, to jak podłączyć modem usb z Internetem, aby działał. Zainstalowałem program PPP do połączenia z netem modem łączy się, ale radio go nie widzi, pewnie problem jest brak roota. Tak więc na razie Internet mam z przenośnego routera wi-fi. Na razie wszystkie aplikacje ze sklepu Play instalują się bez problemu. Yanosik,mapy Here, Totom i Google działają, teraz chcę jeszcze znaleźć kamerkę usb do uruchomienia rejestratora.

A jak jasność i kontrast ekranu? Kamera cofania działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekran wygląda OK, w padającym słońcu na ekran słabo widać bo odbija się otoczenie w ekranie, ale dam folię matową to będzie lepiej. Kamery nie podłączałem, nie chce mi się ciągnąć kabla, ale tak jak pisał Tinuviel wejście jest poza systemem bezpośrednio na ekran, tak więc po włączeniu wstecznego, po prostu będzie widać obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kamerka śmiga dobrze, o ramce zapomniałem wspomnieć, nie wiem jak w outbacku ale w Imprezie trzeba ją dociąć, ciężko tu jednak winić radio bo ono trzyma standard 2DIN, po prostu oryginalne radio subaru ma "2DIN by subaru" i jest trochę mniejsze.Polecam dremel / mini szlifierkę do tego zadania, szybko i ładnie da się ramkę dopasować, nie widać że coś było przy niej rzeźbione po założeniu radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jakiej używacie aplikacji do odtwarzania muzyki? chodzi mi o taką która obsłuży przyciski na kierownicy do zmiany utworów, oraz będzie miała funkcję losowego odtwarzania.

 

u mnie niestety z przyciskami z kiery działała tylko ta domyślna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...