Skocz do zawartości

Przełącznik zespolony - wymiana


Cinek361

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Może ktoś już to przerabiał.

 

Forester NA 2004r

 

Przy włączaniu kierunkowskazów coś dziwnie światła mijania mrugały. Po jakimś czasie efekt zaczął się nasilać i zauważyłem, że jak się dotyka włącznik świateł (pokrętło przy przełączniku to one mrugają - coś nie styka).

Stwierdziłem, że pewnie się przełącznik zespolony skończył. Nie wiem jak częsta jest to usterka. Nic na Forum o tym nie ma. Mechanik też się zdziwił.

Fakt jest taki: Noc wracam do domu obwodnica jadę spokojnie włączam kierunek żeby zmienić pas a mi światła zupełnie gasną :|

 

Przy okazji poszukiwań przełącznika na alledrogo zauważyłem że są takie z płynną regulację czasową wycieraczek (od wersji turbo I gen i II gen). 

Czy taki przełącznik będzie pasował od tych wersji do mojego forka?

Żeby ta banalna płynna regulacja czasowa wycieraczek zadziałała trzeba coś jeszcze dokupić/zamontować?

 

Znalazłem na forum takie ruchy w Legacy i imprezie ale o foresterze nikt nic nie pisze.

 

Patrząc na te prowizoryczne zdjęcia wystawionych przełączników na alle... niby wszystko jest to samo, ale nie ma nikt z okolicy wystawionego sprzętu żeby podjechać i na miejscu przełożyć/sprawdzić.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No więc dla zainteresowanych tematem.

Zakupiony przełącznik od Forestera turbo z 2005 roku. Założony i wszystko pięknie działa.

Wszystko pasowało nic nie trzeba było kombinować.

Pozdrawiam

Edytowane przez Cinek361
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...