Skocz do zawartości

Spotted: Forek XT 2.5 z GD


Wojciech Zadworny

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Ostatnio idąc do domu zauważyłem przejeżdżającego Forka XT. Od razu usłyszałem, że ma inny wydech. Postanowiłem się przyjrzeć samochodowi bardziej, a że ulica przy której mieszkam jest ślepa, wiedziałem, że właściciel zawróci. Po zatrzymaniu właściciela okazało się że Forek ma skrzynie z STI, zmienione fotele na kubły z STI i najprawdopodobniej jakieś mody w silniku. Nie mogłem go znaleźć na forum więc piszę tutaj. Jestem pewny, że ktoś z Was zna właściciela i wie co siedzi w tej bestii. Poniżej dołączam linki do zdjęć:

https://www.dropbox.com/sc/52kc4opxctwrqha/AADY_tpxHLCmwYqWtnLchLRSa

 

Chciałbym się coś więcej dowiedzieć o tym egzemplarzu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Ostatnio idąc do domu zauważyłem przejeżdżającego Forka XT. Od razu usłyszałem, że ma inny wydech. Postanowiłem się przyjrzeć samochodowi bardziej, a że ulica przy której mieszkam jest ślepa, wiedziałem, że właściciel zawróci. Po zatrzymaniu właściciela okazało się że Forek ma skrzynie z STI, zmienione fotele na kubły z STI i najprawdopodobniej jakieś mody w silniku. Nie mogłem go znaleźć na forum więc piszę tutaj. Jestem pewny, że ktoś z Was zna właściciela i wie co siedzi w tej bestii. Poniżej dołączam linki do zdjęć:

https://www.dropbox.com/sc/52kc4opxctwrqha/AADY_tpxHLCmwYqWtnLchLRSa

 

Chciałbym się coś więcej dowiedzieć o tym egzemplarzu :De

 

Pozdrawiam :)

 

Sorki że tylko kilka słów zamieniliśmy, ale trochę się spieszyłem i pobłądziłem. Dlatego tam się znalazłem.

 

Od razu widać było żeś fan subaru bo znasz się na rzeczy a wiekowo niewiele latek chyba? :)

 

Jeszcze raz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...