Skocz do zawartości

maglownica legcy III


zocha244

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

 

W moim subaru legacy III padla maglownica,wyslalem do warszawy do regeneracji ,niestety jeden zab na listwie jest tak wyrobiony,ze nie nadaje sie do regeneracji :/

Oczywiscie szukalem w subaru ale oryginalne czesci sa mega drogie,a cala maglownica nie jest dostepna w Polsce poza tym kosztuje 5900 zl,a za swoje auto zaplacilem 10500 zl.Wiec pozostaje kupienie uzywanej i regeneracja,tylko nie wiem czy sa jakies nr ktore okreslaja czy dana przekladnia bedzie pasowala do mojego modelu ???pomozcie , dzieki z gory :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj firm, które specjalizują się w ściąganiu "anglików" na części!

Tylko ,że magiel jest na drugą stronę .          Forumowicz  Pan Dziedzic ma takie auto na części, może jeszcze magiel ma . Jego ogłoszenie jest w dziale "Sprzedam - części"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukasz używki to mogę ci podrzucić na PW namiary na warsztat z moich okolic, mają dużo używek, nie zaszkodzi zapytać. Chłopaki znają się na rzeczy i w razie czego powinni ci doradzić co będzie pasować itp.

Edytowane przez rumun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "bywalec" nad profilówką to masz " ranking " użytkownika czy coś takiego wg. Ilości postów. Jutro ci podrzuce na PW pozdrawiam

 

Edit:

 

Poszlo. Oni raczej pracuja w normalnych porach pon - pt. 9-17 wiec dzwon po świętach. Daj znać czy udało ci się coś załatwić

Edytowane przez rumun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

W moim subaru legacy III padla maglownica,wyslalem do warszawy do regeneracji ,niestety jeden zab na listwie jest tak wyrobiony,ze nie nadaje sie do regeneracji :/

Oczywiscie szukalem w subaru ale oryginalne czesci sa mega drogie,a cala maglownica nie jest dostepna w Polsce poza tym kosztuje 5900 zl,a za swoje auto zaplacilem 10500 zl.Wiec pozostaje kupienie uzywanej i regeneracja,tylko nie wiem czy sa jakies nr ktore okreslaja czy dana przekladnia bedzie pasowala do mojego modelu ???pomozcie , dzieki z gory :D

 

opposedforces.com

 

EDIT: ( dla ułatwienia ) wyszukujesz swój model, następnie wybierasz steering, a na koniec steering gear box.

 

tam łatwo znajdziesz

 

pozdro!

Edytowane przez mikeanonim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://opposedforces.com/parts/info/34110AE081/

to bedzie ten nr??nie ogarniam tego do końca??


znalazlem nr odpowiedni katalogowy ale nie wiele to daje bo na przekladniach nie bili tych numerow,teraz nic nie zostaje tylko zamawiac w necie i zaufac sperzedajacemu ,ze wyjal magiel z odpowiedniego rocznika ,ktory bedzie pasowal do mnie :/ metoda prob i bledow sie ogarnie,tylko mam nadzieje ,ze szybko trafie na wlasciwa czesc bo wszystko kosztuje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojak mialem jeden magiel od Mydła zamontowany ale nie dzialal odpowiednio,widze ,ze nie bedzie latwo znalezc uzywanej przeknaladni do regeneracji,zwala na maksa :/ szukam na stronach szwedzkich moze tam cos


kilka_liter dopiero zatrybilem ,ze to jest nick , lepiej pozno niz wcale,tak jak pisalem w olsztynie ciężko ale szukam nie poddaje sie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...