Jump to content

maglownica legcy III

zocha244
 Share

Recommended Posts

Witam!!

W moim subaru legacy III padla maglownica,wyslalem do warszawy do regeneracji ,niestety jeden zab na listwie jest tak wyrobiony,ze nie nadaje sie do regeneracji :/

Oczywiscie szukalem w subaru ale oryginalne czesci sa mega drogie,a cala maglownica nie jest dostepna w Polsce poza tym kosztuje 5900 zl,a za swoje auto zaplacilem 10500 zl.Wiec pozostaje kupienie uzywanej i regeneracja,tylko nie wiem czy sa jakies nr ktore okreslaja czy dana przekladnia bedzie pasowala do mojego modelu ???pomozcie , dzieki z gory :D

Poszukaj firm, które specjalizują się w ściąganiu "anglików" na części!

Tylko ,że magiel jest na drugą stronę .          Forumowicz  Pan Dziedzic ma takie auto na części, może jeszcze magiel ma . Jego ogłoszenie jest w dziale "Sprzedam - części"

Jeżeli szukasz używki to mogę ci podrzucić na PW namiary na warsztat z moich okolic, mają dużo używek, nie zaszkodzi zapytać. Chłopaki znają się na rzeczy i w razie czego powinni ci doradzić co będzie pasować itp.

Edited by rumun

To "bywalec" nad profilówką to masz " ranking " użytkownika czy coś takiego wg. Ilości postów. Jutro ci podrzuce na PW pozdrawiam

Edit:

Poszlo. Oni raczej pracuja w normalnych porach pon - pt. 9-17 wiec dzwon po świętach. Daj znać czy udało ci się coś załatwić

Edited by rumun

Witam!!

W moim subaru legacy III padla maglownica,wyslalem do warszawy do regeneracji ,niestety jeden zab na listwie jest tak wyrobiony,ze nie nadaje sie do regeneracji :/

Oczywiscie szukalem w subaru ale oryginalne czesci sa mega drogie,a cala maglownica nie jest dostepna w Polsce poza tym kosztuje 5900 zl,a za swoje auto zaplacilem 10500 zl.Wiec pozostaje kupienie uzywanej i regeneracja,tylko nie wiem czy sa jakies nr ktore okreslaja czy dana przekladnia bedzie pasowala do mojego modelu ???pomozcie , dzieki z gory :D

opposedforces.com

EDIT: ( dla ułatwienia ) wyszukujesz swój model, następnie wybierasz steering, a na koniec steering gear box.

tam łatwo znajdziesz

pozdro!

Edited by mikeanonim

http://opposedforces.com/parts/info/34110AE081/

to bedzie ten nr??nie ogarniam tego do końca??

znalazlem nr odpowiedni katalogowy ale nie wiele to daje bo na przekladniach nie bili tych numerow,teraz nic nie zostaje tylko zamawiac w necie i zaufac sperzedajacemu ,ze wyjal magiel z odpowiedniego rocznika ,ktory bedzie pasowal do mnie :/ metoda prob i bledow sie ogarnie,tylko mam nadzieje ,ze szybko trafie na wlasciwa czesc bo wszystko kosztuje :/

Swojak mialem jeden magiel od Mydła zamontowany ale nie dzialal odpowiednio,widze ,ze nie bedzie latwo znalezc uzywanej przeknaladni do regeneracji,zwala na maksa :/ szukam na stronach szwedzkich moze tam cos

kilka_liter dopiero zatrybilem ,ze to jest nick , lepiej pozno niz wcale,tak jak pisalem w olsztynie ciężko ale szukam nie poddaje sie :P