Skocz do zawartości

Upgrade lamp STI bugeye


zaworek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Poradźcie co zrobic z kiepsko świecącymi lampami w STI Bugeye 2002.

1. Sprawdzić stan odbłyśników - zregenerować;

2. Założyć "zenon" o jasności ~4500K i udawać, że to fabryczne;

3. Zmienić auto...

 

Zregenerować odbłyśniki i zmienić żarówki na firmowe mocniejsze tzn. np. + 120% światła albo ala xenon. Zenonów nie polecam możesz mieć problem z policją, a co gorsze z ubezpieczycielem przy kolizji. Po polerowaniu kloszy lamp należy je zabezpieczyć przed prominiowaniem UV. W przeciwnym wypadku za pół roku będzie to samo albo gorzej. Przerabiałem polerkę i regenerację odbłyśników w lutym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim blobie nie bardzo świeciły to wstawiłem projektor soczewki z uszkodzonych lamp śmieciowych od hondy. Pięknie świecą, ładnie wyglądają i nie są podpadające bo wciąż na H1. Chciałem wrzucić fotki ale nie wchodzą :(

Edytowane przez docencik12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ci słabo świeca oryginalne lampy w sti na soczewkach to sobie żarówki wymień,nawet zmatowione klosze świeca bardzo dobrze

To prawda nie ma na co narzekać w STI BUGU na przednie lampy. Uważam, że mając na uwadze brak ksenonów niewielie więcej można bez nich osiągnąć zwłaszcza po regeneracji i polerce odbłyśników. BTW Może jeszcze kwestia regulacji światel i sprawdzenia czy niechcący nie obniżyłeś świecenia pokrętlem przy włączniku przeciwmgielnych tylnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...