Jump to content

Upgrade lamp STI bugeye

zaworek
 Share

Recommended Posts

Poradźcie co zrobic z kiepsko świecącymi lampami w STI Bugeye 2002.

1. Sprawdzić stan odbłyśników - zregenerować;

2. Założyć "zenon" o jasności ~4500K i udawać, że to fabryczne;

3. Zmienić auto...

Poradźcie co zrobic z kiepsko świecącymi lampami w STI Bugeye 2002.

1. Sprawdzić stan odbłyśników - zregenerować;

2. Założyć "zenon" o jasności ~4500K i udawać, że to fabryczne;

3. Zmienić auto...

Zregenerować odbłyśniki i zmienić żarówki na firmowe mocniejsze tzn. np. + 120% światła albo ala xenon. Zenonów nie polecam możesz mieć problem z policją, a co gorsze z ubezpieczycielem przy kolizji. Po polerowaniu kloszy lamp należy je zabezpieczyć przed prominiowaniem UV. W przeciwnym wypadku za pół roku będzie to samo albo gorzej. Przerabiałem polerkę i regenerację odbłyśników w lutym.

W moim blobie nie bardzo świeciły to wstawiłem projektor soczewki z uszkodzonych lamp śmieciowych od hondy. Pięknie świecą, ładnie wyglądają i nie są podpadające bo wciąż na H1. Chciałem wrzucić fotki ale nie wchodzą :(

Edited by docencik12

jeżeli ci słabo świeca oryginalne lampy w sti na soczewkach to sobie żarówki wymień,nawet zmatowione klosze świeca bardzo dobrze

To prawda nie ma na co narzekać w STI BUGU na przednie lampy. Uważam, że mając na uwadze brak ksenonów niewielie więcej można bez nich osiągnąć zwłaszcza po regeneracji i polerce odbłyśników. BTW Może jeszcze kwestia regulacji światel i sprawdzenia czy niechcący nie obniżyłeś świecenia pokrętlem przy włączniku przeciwmgielnych tylnych.