Jump to content

Czujnik w puszcze filtra powietrza.


TOŁEK
 Share

Recommended Posts

subaru z silnikiem wolnossącym,czujnik temperatury powietrza zasysanego,dane dla mapsensora,nie ruszać, nie przemieszczać,pozdro.

Jesteś pewien bo jeśli tak to za późno ktoś już go polubił i prawdopodobnie jest ucięty :angry: Puszka filtra jest inna bez mocowania na ten czujnik i pewnie dlatego jakiś rzeźnik tak zrobił tylko pytanie co się z tym teraz wiąże :question: Samochód działa jak trzeba.

Edited by TOŁEK
Link to comment
Share on other sites

 

 

Samochód działa jak trzeba

I bedzie. Zamiast rzeczywistych danych z otoczenia komputer pracuje na danych jakie posiada w pamieci-to na wypadek uszkodzenia lub braku sygnalu z czujnika. Roznic moze sie spalanie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki panowie :) Tak też zrobię puszka jest taka sama tylko brak w niej otworu na ten czujnik no i chyba nie mam samego czujnika coś tam jest zawinięte w taśmę ale to raczej sama kostka muszę sprawdzić i doprowadzić to do ładu B)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czy to w takim razie oznacza, że w przypadku silnika 2.0 125KM klasyki z końca produkcji oraz bugi nie posiadały w ogóle czujnika temp. powietrza zasysanego, a działały jedynie na MAP sensorze? Przejrzałem zdjęcia z różnych ogłoszeń i wszędzie jest puszka taka jak na zdjęciu w pierwszym poście, w której jest jedynie wytłoczone miejsce na ten czujnik, ale nie jest wykonany otwór. Dopiero w blobach się ten czujnik tam pojawia.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...