Skocz do zawartości

ASO Blacharsko-Lakiernicze Borowski Białystok


sebachon

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem założyć powyższej firmie specjalny temat, bo uważam, że naprawdę na to zasługuje. Jest ona autoryzowanym partnerskim serwisem ASO GRAFIX-u. Zlecałem tam już kilka napraw lakierniczych i za każdym razem wykonywane są niezwykle precyzyjnie i trwale, co potwierdzają inni fachowcy oglądający moje auto. Dodatkowym atutem są konkurencyjne wobec Warszawy ceny (nawet opłaca się wydać na benzynę do Białegostoku... :) ), przemiła obsługa Państwa Borowskich i co najważniejsze - UCZCIWOŚĆ. Polecam z czystym sumieniem i ręczę głową... Miałem do czynienia z różnymi autoryzowanymi serwisami blacharskimi i już zawsze będę przyjeżdżał tylko do Białegostoku choćby z końca Polski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa Sebachona. Z pewnością są solidni... Robiłem u nich auto - z powodzeniem. Auto po robocie oglądali "inni" blacharze i nie mieli do czego się przyczepić...

Do tego po przypadkowym spotkaniu jakiś czas później w Grafiksie - okazało się, że pan Andrzej zobaczył jakieś niedociąnięcie w postaci delikatnego (wręcz niezauważalnego) zmatowienia lakieru i sam zaproponował mi "poprawki" w ramach gwarancji (rok po lakierowaniu ;) )
W międzyczasie założyłem czujniki cofania - i teraz gratis otrzymam usługę ich lakierowania jako rekompensata za "stracony czas"

Dodam również, że podczas wizyty - auto zostało gruntownie przejrzane i okazało się że na dolnej części drzwi są ogniska korozji. Sam bym tego nie wyłapał ;)

 

Polecam gorąco! Pełna profeska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

pan Andrzej
Strasznie miły człowiek. I naprawdę super fachowiec. U mnie też w ramach ustalonej sumy zabezpieczono gratisowo rynienkę wokół uszczelki bagażnika, bo pojawiała się korozja. Takie firmy należy reklamować gdzie się tylko da. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...