Jump to content

Wymiana klapy tylej w gf4


Hiszpanu
 Share

Recommended Posts

Witam, posiadam impreze kombi ej22 usa n/a i klapę z tyłu mam bez spojlerów jest taka strasznie łysa dodatkowo i tak jest do malowania bo ma org. lakier i się różni od pozostałej części samochodu. Znalazłem klapę z imprezy gt rocznik my99, teraz mam pytanie czy do mojej imprezy ta klapa spokojnie będzie pasować? Czy jak bym chciał podmienić szybę z mojej klapy do tej z gt też będzie pasować?

Edited by Hiszpanu
Link to comment
Share on other sites

A porównaj swoją klapę z tą z gt czy wizualnie różni się czymś więcej jak kolorem i spojlerami?  ;).Będzie pasować.Jeśli masz zdrową klapę to ja bym tylko spojlery dołożył, no chyba że znalazłeś w pasującym kolorze zdrową bo w innym przypadku i tak lakierowanie cię czeka.

Edited by andre82
Link to comment
Share on other sites

Słyszałem kiedyś że ktoś od audi kupił drzwi, zamontował wszystko pasuję oddał do malowania, potem jak montował boczki to nic nie pasowało także wolałem zapytać :)Teraz na aucie mam klapę różniącą się lekko od reszty auta i lotkę bez mocowań, a znalazłem klapę od gt za 150 zł trochę tanio ale ze wszystkimi spojlerami też do malowania. Klapę mam w org. kolorze nie malowaną to może by kogoś skusiła to by mi się coś zwróciło kasy + za lotke, a tak bym kupił już klapę z zamontowanymi spojlerami a malować i tak bym musiał.  

Link to comment
Share on other sites

OK dobre podejście ale jak blacharz jest ogarnięty to powie Ci ze to może się zdarzyć i nie bierze za to odpowiedzialności i wtedy Ty będzieszmusiał zapłacić za drugą szybę. Chpdziło mi tylko o to, że może lepiej dołożyć spojlery do twojej klapy i ją pomalować bez wycinania szyby ale zrobisz jak chcesz.

Link to comment
Share on other sites

Niby lotkę mam na kleju można założyć, ale potrzebowałbym jeszcze spojler a nie ma go nigdzie, jest jedna aukcja ale auto po dzwonie z tyłu i wyrwało ten spojler także lepiej tego nie kupować. Chodź może warsztat by wywiercił dziury w klapie i taki spojler zamontował może faktycznie lepiej dokupić ten spojler bo jeszcze wycinanie szyby też będzie kosztować

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...