Skocz do zawartości

Agregat prądotwórczy do garażu


pajac_am

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy te pytanie bardziej nie nadaje sie do off topic'u, dlatego proszę o przeniesienie jak coś.

Chodzi mi o to, ze na dniach stanę sie posiadaczem garazu. W garazu tym mam zamiar troche pomajsterkować, a nie tylko trzymać auto. Problem w tym, ze nie ma tam prądu, ani żadnej opcji na podciągnięcie instalacji :(

Z góry przepraszam za durne pytania, ale nie mialem z czyms takim doswiadczenia ;)

Myslalem nad jakimś tanim agregatem. Tylko pytanie: Co warte sa te na allegro do 300 zl?

Czy do takiego 1 kW moge podlaczyc urzadzenia o lacznej mocy 1 kW i wydoli?

Co np.: z odkurzaczem, ktory ma moc 1700 W? Nie odpali, uszkodzi sie, czy uszkodzi sam agregat?

 

Chyba nie ma alternatywy dla agregatu w do takiej kwoty?

Mozecie cos polecic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzioba ma rację. Do garażu musisz mieć solidny agregat. Podłączysz do niego porządne światło, urzyjesz szlifierki czy wiertarki i światło zacznie przygasać :)

Miałem przez chwilę taki agregat w garażu i się zupełnie nie sprawdził. Jest jeszcze jedna rzecz, na którą powinieneś zwrócić uwagę.

Ja nie mogłem grzebać przy dzwięku ciągle chodzącego agregatu i szybko z niego zrezygnowałem. Poza tym czułem dyskomfort myśląc, że skoro mi przeszkadza to co dopiero sąsiadom ;)

Edytowane przez Marcin Domanski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady.

 

To jakiej mocy minimum musialbym szukac, zeby nie wybulic majatku, a zebym tez sie nie denerwowal jak mi wlasnie swiatlo bedzie przygasac? ;)

Co do hałasu to zdaje sobie sprawę, ale garaz jest na odludziu, a sasiedzi to emeryci, ktorzy w garażach maja graciarnie i raczej tam nie przesiaduja, wiec agregat moglby stac kawalek od garazu :P

Edytowane przez pajac_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zanwestowal w stary wojskow agregat pradotworczy jst bardzo solidny a co zatym idzie bedziesz mial go na lata do tego ma bardzo prosta konstrukcje ma bodajze 2kw badz 2.5 kw za caly dzien pracy spala ok 5 l benzynki . Umnie stoi nieraz 3 lata,brakne pradu leje paliwo szarpie raz i odpala . Chodza nanim 3 lodowki i swiatlo wrecz w calym domu. Jak potreba to pociagnie spawarke 250 A bez problemow . Dasz za niego jak dobrze trafisz ok 500zl a sprzet naprawde jest ok wraziw jakichkolwiek pytan pisz Pw

http://allegro.pl/agregat-pradotworczy-2-kw-wojskowy-i5207386848.html#imglayer. Cos takiego jak na 1 zdjeciu

Edytowane przez Czlapus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...