Skocz do zawartości

jakie turbo


Waldi33

Rekomendowane odpowiedzi

Nie teraz , ale planuje w przyszłości zakuć silnik, i mapa na 350 KM, ale na dzień dzisiejszy silnik JDM jest po prostu w świetnym stanie. Więc jak narazie tylko turbo, własnie pod katem takiej modernizacji. Co polecasz?

Z tym że mój silnik jest nie mapowalny trzeba będzie nowe ecu przygotować ale jest spec co mi to ogarnie.

Także narazie pozostaje turbo


Myślałem o czymś takim

HTA 68 lub Kinugawa Hybrid td0516g 

Gdzie to szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To polecam zalozenie takiego turbo, jakie bylo - tylko sprawne, jesli poprzednie niedomaga.

Napisałem było TD 05, i jest to WRX- owe turbo. Myślałem o czymś innym. Rozwiń mysl?

Nie chcę pakować 1200 zł w regenerację jak te turbo i tak nie zda roli do osiągnięcia takiej mocy o jakiej napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma w sumie co rozwijac - ale prosze bardzo, napisze to nieco wyrazniej. :)

 

Jak nie chcesz teraz robic remapu - zaloz takie turbo, jakie bylo, tylko sprawne.

Jak jestes juz gotowy na remap - zaloz sobie takie turbo, jakie Ci sie tam zamarzy.


No OK, niech tam - jesli nie planujesz autem jezdzic, a trzymac je jedynie w garazu i sie w nie wpatrywac, to mozesz od razu zalozyc wieksze turbo i bedzie OK. :)

Edytowane przez AMI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Waldi33 sprawa jest prosta,zmieniasz turbo na inny model robisz remap,inaczej remont silnika pewny w najbliższej przyszłości.Wkładasz taki sam model,remap zbędny. 

@@AMI właśnie to stara się przekazać. ;)  

Wymianą samej turbiny nie osiągniesz zamierzonego pułapu 350KM.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, czyli zostaje przy seryjnym. Zrobię regenerację, co najwyżej nie będę szedł aż w tak duze moce. Po remoncie silnika pozostane przy 260 KM, ewentualnie podniosę moc o 10,15 %, myślę że to będzie najbezpieczniejsze w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...